Kwadrans

Based on 3 reviews

Kwadrans to 15 minut. Lecz w gdyńskim barze o tej samej nazwie na pewno spędzimy więcej czasu. Wita nas czerwony dywan w dużej, przestronnej sali. Wystrój nie jest onieśmielający. Na stołach znajdziemy kiczowate ozdoby, które również nie polepszają strony wizualnej ... Categories: Restaurants 
Restauracja, bistro
Gdynia
6201592

Reviews

 • Anonim
  0
  7 years, 5 months ago

  Nazwa lokalu wskazuje, że powinno nam się udać zjeść obiad w przysłowiowy kwadrans. Kiedyś, kilka lat temu, tak było. Jedzenie niegdyś też było smaczniejsze... teraz jest też w porządku, ale bardziej wszystko idzie na ilość, a mniej na jakość. W sezonie letnim trudno tu o stolik, więc samo oczekiwanie na niego trwa 15 min. Jedzenie wydawane całkiem sprawnie, ale panuje tu duży chaos w lokalu. Gwarno, tłoczno, panie kelnerki non stop biegają między stolikami- więc nie polecam tu przychodzić z małymi dziećmi, które lubią sobie dreptać po lokalu, bo zostaną zadeptane. Wystrój - zbyt wiele nie można się tu spodziewać, jest to bar szybkiej obsługi, a nie restauracja, gdzie jedzenie się celebruje. Warto tu wpaść, gdy jest nam naprawdę spieszno (co prawda nie zjemy w 15min., ale i tak przebiega wszystko sprawnie), a przy tym chcemy zjeść tanio.

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 8 months ago

  Naprawde bardzo fajne miejsce dla tych którzy cenią sobie dobry i tani posiłek a nie wystrój. Kwadrans jest miejscem które zna chyba każdy gdynianin. I nie bez przyczyny. Jest to miejsce zawsze wypełnione po brzegi ludzmi. Główna przyczyną tego zjawiska są ceny. Moim zdaniem są ona naprawde niskie. Ogromne porcje, dobre jedzenie i do tego niskie ceny- a więc gdzie jest minus??? Niestety minusem są kolejki. Zdarzyło mi się czekąc 45min na stolik. Ale warto. W kwadransie zobaczymy zarówno studentów jak i mężczyzn w garniturach. Jest to miejsce naprawde warte polecenia.

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 8 months ago

  Kwadrans to 15 minut. Lecz w gdyńskim barze o tej samej nazwie na pewno spędzimy więcej czasu.
  Wita nas czerwony dywan w dużej, przestronnej sali. Wystrój nie jest onieśmielający. Na stołach znajdziemy kiczowate ozdoby, które również nie polepszają strony wizualnej restauracji. Ogólne wrażenie - skromnie i stonowanie. Przestrzeń wypełniona jest wieloma stolikami i... porażającą ilością ludzi.
  W porze obiadowej trzeba się przygotować na potrójne oczekiwanie: na wolny stolik, w kolejce do zamawiania (kelnerzy nie byliby w stanie obsługiwać takie chordy głodomorów) oraz czekając na przygotowanie potraw.
  Prawdziwy tester cierpliwości.
  Na tych, którzy przejdą pierwsze dwa testy oczekiwania czekają 3 duże plusy. Karta dań prezentuje się bardzo okazale. Dla każdego znajdzie się coś dobrego. Radzę podjąć decyzję podczas czekania w kolejce ;) Po drugie, porcje są duże. Nawet wygłodniali czekaniem dadzą radę napełnić żołądki. Co więcej, ceny potraw są wyjątkowo przystępne, wręcz tanie.
  Atutem Kwadransu jest również lokalizacja. Centrum Gdyni=łatwy dojazd+mała odległość od pracy/szkoły/rozrywki. Lecz Śródmieście to też problemy z parkowaniem. Zmotoryzowanym radzę zostawić samochód gdzieś dalej od restauracji.
  Mniej niż kwadrans na przeczytanie recenzji o Kwadransie. Naprawdę warto tam pójść. Trochę cierpliwości całkowicie wynagrodzone jakością, ceną i dużą porcją!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet