Kulturalny Club

Based on 2 reviews

Jeden z najlepszych klubów w okolicy, często przepełniony i trzeba uważać na rezerwację (szczególnie w weekendy), ale to świadczy o klubie. Odbywają się tutaj świetne koncerty od mocnego metalu, przez alternatywny pop do hip-hopu. Świetny wystrój, dobra muzyka, zawsze lubiłem ... Categories: Commercial music  Entertainment and Arts 
ul. Rynek 3
44-200 Rybnik
0048 32 42 27 864
http://www.kulturalnyclub.eu/

Reviews

 • Michał
  140
  7 years, 5 months ago

  Moim zdaniem jeden z czołowych klubów w Rybniku, zawsze dobra zabawa, mili ludzie, kultura. Niemniej jednak często trafiamy na imprezę, a wstęp bywa drogi, a i miejsca trochę mało, stąd jest to dobry klub aby posiedzieć i napić się (np. studenckiego piwa), a nie pobawić na koncercie, bo to tak jakby sardynki w puszce chciały zatańczyć break-dance.

 • Michał
  140
  7 years, 5 months ago

  Jeden z najlepszych klubów w okolicy, często przepełniony i trzeba uważać na rezerwację (szczególnie w weekendy), ale to świadczy o klubie. Odbywają się tutaj świetne koncerty od mocnego metalu, przez alternatywny pop do hip-hopu. Świetny wystrój, dobra muzyka, zawsze lubiłem tam siedzieć, przyjemny klimat pozwalał na chillout. Chociaż jest tam trochę mało miejsca, to wszystko sprawia, że wyjdziemy zadowoleni z tego klubu. Idealny na wypicie piwa, drinka, weekendowy wypad i poznanie nowych, fajnych ludzi, nierzadko studentów. Wszyscy, którzy chcą spędzić "kulturalnie" weekend, powinni się tam koniecznie udać.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet