Kuchnia MARCHE

Based on 4 reviews

Add photos
Zniżka po 20
Po godzinie 20.00 restauracja oferuje 50% zniżki na wszystkie potrawy
7 years, 6 months ago

"Kuchnia MARCHE" to restauracja, gdzie w jednym miejscu spotykają się najsmaczniesze kuchnie świata. Ciekawa jest tutaj forma składania zamówienia. W każdej części restauracji jest kuchnia z innego zakątku świata, gdzie są już gotowe potrawy. Nam pozostaje jedynie wybrać, na co ... Categories: International  Restaurants 
ul. Świdnicka 53
50-030 Wrocław
603769899
http://www.marche.com.pl/

Reviews

 • A P
  335
  7 years, 6 months ago

  Jedno z moich ulubionych miejsc we Wrocławiu, gdzie można smacznie zjeść i wypić pyszną kawę. Kuchnia Marche ma bardzo dobrą lokalizację, choć znajduje się praktycznie na skrzyżowaniu dwóch z najczęściej uczęszczanych ulic. Fakt ten może odstraszyć tych, którzy poszukują chwili spokoju, lecz od razu uspokajam – wewnątrz w ogóle nie odczuwa się zgiełku panującego na dworze. Plusem lokalu jest jego stylizacja – drewniane, potężne krzesła i stoły oraz obsługa w specyficznych strojach. Wszystko to sprawia, że w lokalu panuje wyjątkowa atmosfera. Za bardzo nie wiem jak ocenić sposób „kupna” posiłków i napojów, ponieważ odbywa się on za pomocą kartek. Przy wejściu każdy otrzymuje karteczkę, na której później przybijane są pieczątki, a na samym końcu za wszystko razem płacimy. Niby pomysł super, ponieważ nie trzeba za każdym razem „szastać” pieniędzmi, jednak później jesteśmy zmuszeni stać w gigantycznej kolejce, aby się rozliczyć. Szkoda, że jest tylko jedna kasa. Być może kolejna, dodatkowa rozwiązałaby problem.

 • Anna Julia M.
  545
  7 years, 6 months ago

  Dokładnie o godzinie 20-tej, regularnie ustawia się kolejka do Marche, bo wszystko jest o połowę taniej. Można naprawdę dobrze zjeść "późny obiad/ kolację" :). Jedzenie według mnie bardzo smaczne , Lasagne ze szpinakiem zasługuje na szczególne wyróżnienie w "moim menu" :). Chińskie specjały nieco droższe , ale nie przeszkadza mi to bo jestem zwolenniczką włoskich specjałów:).

 • "agatafiolek"
  390
  7 years, 6 months ago

  Restauracja tuż obok wrocławskich Arkad. Ładny wystrój, miła obsługa. Jedzenie dobre- szwedzki stół na którym możemy wybierać między wieloma rodzajami kuchni: polską, włoską, azjatycką i arabską. Warte wymienienia są koktajle owocowe, desery i bar sałatkowy. Po godzinie 20, wszystko jest o polowe tańsze- można się porządnie najeść. Ciekawym i niespotykanym pomysłem jest obsługa klienta- dostajemy kartę na wejściu na której zbieramy pieczątki podchodząc do kolejnych stoisk z jedzeniem na sam koniec. Uważam to za ogromny plus- jak już jesteś najedzony, napity, zrelaksowany idziesz spokojnie zapłacić, jak kolejka za duża a Ty się nigdzie nie śpieszysz , siadasz sobie przy stoliczku i czekasz. Prawdą jest, że w godzinach szczytu,i w godzinach kiedy jedzenie jest tańsze, jest tu na prawdę sporo ludzi. Ciężko jest o miejsce siedzące, to też czujesz, że jak się nie pośpieszysz i szybko nie zdecydujesz na co masz ochotę, zostanie Ci to zabrane sprzed nosa...

 • "dexter"
  515
  7 years, 9 months ago

  "Kuchnia MARCHE" to restauracja, gdzie w jednym miejscu spotykają się najsmaczniesze kuchnie świata. Ciekawa jest tutaj forma składania zamówienia. W każdej części restauracji jest kuchnia z innego zakątku świata, gdzie są już gotowe potrawy. Nam pozostaje jedynie wybrać, na co mamy w danej chwili ochotę. Miłą ozdobą restauracji jest fakt, iż potrawy przygotowują kucharze z krajów, z których owe potrawy pochodzą. A zatem sajgonki serwuje nam Chińczyk, kebab - Turek, a pizzę - Włoch.
  Uwaga studenci - po godzinie 20.00 restauracja oferuje 50% zniżki na wszystkie potrawy! Smacznego.

  Useful (2) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Michał "Baniowski" Baniowski Bardzo dobra recenzja. Szczegółowo omówione zalety miejsca, bardzo rozsądny dobór słów, informacja dla studentów. Czuję się zachęcony!
Show hiden reviews - Who and why hides reviews?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet