Księgarnia „Matras”

Based on 6 reviews

Add photos
Majówka z Matrasem - 25% taniej
Rabat 25% na ponad 200 tytułów - m.in. S. Meyer, W. Cejrowskiego, U. Eco, Ch. Link, M. Kalicińskiej, M. Gutowskiej-Adamczyk, C.R. Zafona, S. Larssona, C. Lackberg i wiele innych.
7 years, 4 months ago

Od dłuższego czasu tracące już na rzecz rozrywki filmowej czy animowanej, a ostatnio coraz częsciej e-book’ów, dalej nie dają o sobie zapomnieć. Mowa o starych poczciwych książkach. Wciąż nie możemy się z nimi rozstać a może poprostu przyzwyczaić do czytania ... Categories: Books, magazines, games and videos  Stores 
ul. Pawia 5
31-154 Kraków


Price range: €€

Reviews

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 6 months ago

  Moim zdaniem Matras jest jedną z najlepiej wyposażonych księgarni. Ponadto bardzo przejrzysty rozkład książek, co sprawia, że bez problemu znajdziemy to czego szukamy. Jednak w razie jakichkolwiek kłopotów pomocą zawsze służy miła i bardzo kompetentna obsługa. Oprócz tego częste promocje i konkurencyjne ceny. Polecam!

 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 3 months ago

  Niczym szczególnym nie zachęca.. Osobiście nie wiele książek tam kupiłam - wybór tytułów okrojony (zwłaszcza z dziedziny socjologii, jeśli ktoś studiuje).

  Czasem zdarzą się promocje i konkurencyjne ceny - wówczas chętnie korzystam...

 • M. "Magda" H.
  35
  7 years, 4 months ago

  W przeciwieństwie do "empików" Matras koncentruje się przede wszystkim na sprzedaży książek. I wychodzi mu to na dobre! Matras stanowi dzięki temu najlepiej zaopatrzoną księgarnię w Krakowie. Ich asortyment jest naprawdę bogaty i obejmie sobą różnego typu literaturę (naukową, piękną, przewodniki i inne).
  Obsługa jest kompetentna i uprzejma.
  Polecam!

 • Natalia "Leonia" Bogaczyk
  30
  7 years, 4 months ago

  Księgarnia ta jest zaopatrzona praktycznie we wszystko, układ pozycji jest przejrzysty, więc bezproblemowo można dotrzeć do szukanego dzieła. Obsługa jest na właściwym miejscu, zawsze uprzejma i pomocna, lokalizacja to również atut tego miejsca.

 • Monika "mag" Grobelny
  85
  7 years, 7 months ago

  8.księgarnia, o której chcę co nieco powiedzieć znajduje się w Galerii w centrum Krakowa. Bardzo dużo czytam, dlatego też jestem stałym bywalcem księgarni. Oferta jest bardzo bogata, można dostać pozycje książkowe na właściwie wszystkie tematy. Można w spokoju usiąść w specjalnie przygotowanym kąciku i poczytać w spokoju interesujące nas lektury. Niestety, księgarnia zawsze jest pełna ludzi, więc o spokoju można raczej zapomnieć, ale wygodnie usiąść można... Ceny nie są przesadzone, przyznać jednak trzeba, że książki są za drogie (wszędzie). Księgarnie Matras są popularne, łatwo je można znaleźć. Dla częstych bywalców sklep oferuje zniżki, karty rabatowe i bonusy. Warto odwiedzać księgarnie orientacyjnie, ostatnio wszystkie książki przecenione były na 75%, szczególnie warte zakupu były wydania ekonomiczne i prawnicze, które zawsze są najdroższe lub nigdy nie ma na nie obniżek (wiem, bo ciągle na nie poluje...). Księgarnia oferuje także takie przedmioty, które można dostać w sklepach papierniczych jak zeszyty, kartki okazyjne czy papeterię. Księgarnie Matras są przestronne, zawsze dotrzymują kroku najnowszym publikacją. Jest możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na daną publikację. Polecam!

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "mała_czarna" Odnośnie bogactwa oferty w księgarni Matras - moim zdaniem jedna z tych ksiegarni, które określa się mianem "średnio zaopatrzonej". Dodatkowym minusem jest obsługa - zwykle zajęta, mało uprzejma, niezbyt pomocna. Zdecydowanie brak tej księgarni przyjemnej atmosfery.
 • Patryk "empe" eM
  90
  7 years, 7 months ago

  Od dłuższego czasu tracące już na rzecz rozrywki filmowej czy animowanej, a ostatnio coraz częsciej e-book’ów, dalej nie dają o sobie zapomnieć. Mowa o starych poczciwych książkach. Wciąż nie możemy się z nimi rozstać a może poprostu przyzwyczaić do czytania na ekranie(też tak macie?).
  Osobiście zdecydowanie preferuję czytanie książki niż sięganie po jej elektroniczną wersję.
  Księgarnie Matras, a właściwie jej punkt handlowy znajdujący się w Galerii Krakowskiej oferuję nam całą gamę książek. Znajdziemy tu książki popularne ale także i naukowe czy też podręczniki. Jest świetnym miejscem na zakup starej, dobrej ksiązki, do której dalej mamy sentyment. Ceny konkurencyjne, więc nie ma na co narzekać, obsługa także miłą i pomocna.
  Warto odwiedzić jeśli mamy już dość wszechobecnego empiku.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet