Księgarnia matras

Based on 7 reviews

Add photos
-25% ceny książek
Promocja na prawie wszystkie książki. Potrwa do końca miesiąca. Może warto kupić najbliższym prezent od zajączka?
7 years, 5 months ago

Szeroka oferta wydawnicza i częste obniżki cen, to dwie z najważniejszych zalet księgarni Matras. Położenie sklepu jest jednocześnie zaletą i wadą, mianowicie jest po drodze, wygodnie umiejscowiony, co przekłada się na tłumy klientów nawet przed południem. Przy odrobinie szczęścia da ... Categories: Books, magazines, games and videos  Stores 
ul. Stawowa 10
Katowice


Reviews

 • Monika "Mo" Kędzierska
  20
  7 years ago

  Skoro mam dodać recenzję miejsca o okazyjnych cenach, to moją pierwszą myślą był: MATRAS! Kocham książki. A szczególnie kocham książki, które mogę kupić dużo taniej. W księgarni praktycznie zawsze możemy znaleźć spore rabaty. Ja jestem jednak fanką tych dwóch sporych kartonów, gdzie książki można kupić od.. 3zł! Polecam wszystkim lubiącym czytać, bo czasami można znaleźć prawdziwe perełki!

 • Natalia
  340
  7 years, 3 months ago

  Bardzo bogata w zbiory księgarnia. Można tam znaleźć książki z działów niszowych, które ciężko jest dostać. Wybór jest duży co przekłada się na liczebność klientów. Większość niestety tylko ogląda obrazki przez co robi „sztuczny tłum”. Ceny są raczej takie same jak wszędzie, jednak promocje maja zdecydowanie lepsze i korzystniejsze. Obsługa jest bardzo miła i nie przeszkadza ludziom w poszukiwaniach książek. Istnieje również możliwość zamawiania przez internet oraz można zadzwonić wcześniej, aby obsługa odłożyła jakąś książkę dla nas.

 • Madeleine "Mania"
  25
  7 years, 4 months ago

  Matras ma w swojej ofercie wiele pozycji których nie znajdziemy w innych księgarniach.
  Ja szukając wszędzie podręcznika do nauki języka znalazłam go dopiero w Matrasie w dodatku w cenie o wiele niższej niż w księgarniach typowo językowych.
  Ponadto wielkim plusem są częste obniżki cenowe.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Przemek Sadowski o tak, obniżki cen w Matrasie to jest to co lubię najbardziej! ostatnio udało mi się zdobyć trzy pozycje książkowe za które w sumie zapłaciłem 14 zł i 70 gr :) dobry biznes!
 • "Agness"
  300
  7 years, 4 months ago

  Księgarnia Matras ma wiele plusów. Już w liceum chętnie tam zaglądałam, teraz kiedy jestem na studiach robię to jeszcze częściej. Ogromny wybór nie tylko przydatnych, ale i ciekawych książek. Zawsze znajdę tam coś, co mnie zainteresuje. Ceny są jak najbardziej przystępne, odpowiednie na kieszeń studenta.

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 5 months ago

  Polecam gorąco tę księgarnię wszystkim, a zwłaszcza licealistom i studentom. Większość klientów udaje się na zakupy, w pierwszej kolejności, do Empiku, tymczasem w Matrasie można znaleźć dużo więcej podręczników, także akademickich, lektur i najnowszych, a przez to najlepszych, słowników. Wszystkie te specjalistyczne książki są w rozsądnych, godnych zawartości cenach.
  Oczywiście księgarnia w swym asortymencie posiada także masę książek dla dzieci, młodzieży, przygodowych, kryminalnych, kucharskich, wszystkich dosłownie! Istny raj dla rozmarzonych czytelników, którzy lubią przeglądać nowe książki, to przecież nic nie kosztuje, a można wyszukać coś naprawdę interesującego.

 • Daria Zając
  160
  7 years, 5 months ago

  Kolejnym plusem księgarni jest możliwość dokonywania zamówień interesujących nas pozycji książkowych przez internet. Jest to na pewno duże udogodnienie. Poza tym tak jak wyżej zostało napisane-częste obniżki cen książek. Dla studentów ten aspekt jest szczególnie ciekawy ;) ;) Faktycznie również wspomniana oferta wydawnicza jest wyjątkowo szeroka- co przekłada się na ilość osób odwiedzających codziennie księgarnię Matras przechadzając się na Stawowej. Osobiście polecam tam zajrzeć :)

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Touch Me Nie rozumiem dlaczego rozpoczynasz swoją recenzję od "Kolejnym plusem...". A gdzie poprzednie plusy skoro ten jest kolejny? :)
  Touch Me A samą księgarnię Matras lubię i często odwiedzam! Zawsze znajdę tam coś co mi się przyda! :)))
  Daria Zając Poprzednie plusy??? W poprzedniej recenzji ;P Moja nie była pierwsza.
 • Patrycja "Taya" Hazubska
  275
  7 years, 5 months ago

  Szeroka oferta wydawnicza i częste obniżki cen, to dwie z najważniejszych zalet księgarni Matras. Położenie sklepu jest jednocześnie zaletą i wadą, mianowicie jest po drodze, wygodnie umiejscowiony, co przekłada się na tłumy klientów nawet przed południem. Przy odrobinie szczęścia da się jednak upolować pusty fotel i przed zakupem przeczytać rozdział dzieła, które nas zaintrygowało. Jeśli jest się miłośnikiem książek, warto zajrzeć od czasu do czasu.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet