Krzywy Domek

Based on 6 reviews

Krzywy domek to chyba najciekawsze budowla położona na ul. Bohaterów Monte Cassino. Przywodzi mi na myśl niezwykłe i fantazyjne budowle Gaudiego w Barcelonie. W środku znajdziecie restauracje, kawiarenki, księgarnie, różnego rodzaju biura i usługi. Wszystko bardzo gustownie urządzone i z ... Categories: Entertainment and Arts 
ul. Haffnera 6
81-717 Sopot
058 55 55 125
http://krzywydomek.info/

Reviews

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  Osobiście nie bardzo rozumiem sensu stawiania tego typu budowli pośród starych, historycznych kamieniczek, ale trzeba przyznać, że zawartość domku jest na 5+.Znajdziemy tam i sushi i sklepiki z nietypową, indywidualną odzieżą i pub "Zła kobieta" oraz kluby "Ego" i "Dream Club".
  Turyści muszą oczywiście zapamiętać, że zapomnienie pstryknięcia fotki pod Krzywym Domkiem jest niewybaczalne.

  Useful (0) Funny (1) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agnieszka A Kurczę... a ja zawsze zapominam, że to jest krzywy domek, tak się do niego przyzwyczaiłam, że zupełnie tego nie zauważam- poważnie!
 • kajma
  375
  7 years, 6 months ago

  Spoko, fajnie, że jest to coś charakterystycznego, taki smaczek, chyba większość ze zwiedzających Sopot przywozi ze sobą zdjęcia właśnie spod Krzywego. Warto wejść, choć można też postać na zewnątrz i popodziwiać wspaniałe krzywizny ;)

 • Karol "Trasher" Madyjewicz
  480
  7 years, 6 months ago

  Z zewnątrz rewelacyjny obiekt!
  Zgadzam się z poprzedniczką, secesja jak się patrzy :)
  Co w środku? fajne knajpy jak np. Rucola, jedna ciekawa galeria, której nazwy nie pamiętam no i ten nieszczęsny Dream Club gdzie bawi się śmietanka z TVN ...

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Anita Łazuta Szkoda tylko, że na domku widać "twórczość" graficiarzy, bo przez to traci on nieco na uroku
  Agnieszka A śmietanka z TVN? co masz na myśli ;> wielcy tancerze TVN ? :P
 • Weronika "Werka" Mas
  370
  7 years, 7 months ago

  Krzywy Domek to miejsce gdzie przede wszystkim można się dobrze zabawić! Jest tam kilka imprezowni, osobiście korzystałam z dwóch. Reprezentują one pewien poziom, którego oczywiście trzeba zasmakować! Dodatkowo, architektura tego budynku jest nadzwyczajna i nie można tego przegapić! Także serdecznie zapraszam do oglądania i smakowania klubowego klimatu.

 • Anita Łazuta
  735
  7 years, 7 months ago

  Niewątpliwie punkt charakterystyczny Sopotu, sprawia niesamowite wrażenie. Patrząc na niego człowiek zastanawia się "jak oni to zbudowali?" W środku na szczęście (a może i nie?:)) wszystko stoi prosto tak jak być powinno. Wnętrze domku stanowią różnego rodzaju punktu usługowe, kawiarnie itp. Będąc w Sopocie, nie można przeoczyć tego "zjawiska":)

 • Monika "Szubi" Szubska
  75
  7 years, 7 months ago

  Krzywy domek to chyba najciekawsze budowla położona na ul. Bohaterów Monte Cassino. Przywodzi mi na myśl niezwykłe i fantazyjne budowle Gaudiego w Barcelonie. W środku znajdziecie restauracje, kawiarenki, księgarnie, różnego rodzaju biura i usługi. Wszystko bardzo gustownie urządzone i z klasą. Ceny niestety, ze względu na lokalizację, są dość wysokie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet