Krajina Piva

Based on 1 review

Krajina Pivna to piwiarnia znajdująca się w piwnicy kamienicy na rynku Toruńskim. Piwiarnia oferuje klientom skosztowania ponad 100 gatunków piwa!! W menu istnieją piwa z różnych zakątków Polski oraz przeróżnych stron świata między innymi z Japonii, Szkocji, Irlandii a nawet ... Categories: Restaurants 
Rynek Nowomiejski 13
Toruń


Reviews

 • Kamila .
  465
  7 years, 7 months ago

  Krajina Pivna to piwiarnia znajdująca się w piwnicy kamienicy na rynku Toruńskim. Piwiarnia oferuje klientom skosztowania ponad 100 gatunków piwa!!
  W menu istnieją piwa z różnych zakątków Polski oraz przeróżnych stron świata między innymi z Japonii, Szkocji, Irlandii a nawet Meksyku. Istnieją piwna ciemne, jasne oraz smakowe np. bananowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. W przypadku wątpliwości dla wybornych smakoszy do dyspozycji mają obsługę, która zawsze chętnie doradzi, co warto bardziej skosztować.
  Lokal jak na krainę piwa przystało wystój ma związany ściśle ze sprzedawanymi chmielnymi przetworami. Ze wszystkich stron otaczają różnego rodzaju butelki, etykietki kapsle najróżniejszych piw z najróżniejszych stron świata.
  Uważam, że warto odwiedzić, za równo entuzjaści piwa jak i osoby 'bardziej wybredne' powinny znaleźć tam coś co przypadnie im do gustu.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet