Komputronik

Based on 5 reviews

Komputronik to jeden z największych w Polsce detalicznych sprzedawców elektroniki. Nie są to wyłącznie komputery, lecz praktycznie gadżety ze wszystkich branży: telefony, RTV i AGD, gry, aparaty i laptopy. Sam sklep jest bardzo dobrze usytuowany - Gdynia Śródmieście w C.H. ... Categories: Electronics  Stores 
ul. 10 Lutego 16
81-364 Gdynia
58 783-18-83
www.komputronik.pl

Reviews

 • Fila "Filori" Ori
  5
  4 years, 11 months ago

  Najczęściej jeśli coś zamawiam to przez ich stronę internetową więc w głównej mierze oceniam ich sklep online, ale za salony też spory plus, jednak wolę zobaczyć zawsze co kupuję, odebrać osobiście do tego dostawa do salonu jest za friko, dla mnie super.

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 2 months ago

  Komputronik to bardzo duża sieć sklepów (tak jak zauważyli poprzednicy specjalizuje się ta marka w dostawie różnych produktów). Sama jednak w sklepie nie robiłam nigdy zakupów. Ceny jednak nie są atrakcyjne. Plusem sklepu są profesjonalni sprzedawcy, którzy pomagają (akurat na kontakt z obsługa nie mogłam nigdy narzekać).

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 8 months ago

  Ceny takie jak wszędzie, więc niewiele można o nich powiedzieć. Obsługa w tym akurat sklepie jest bardzo dobra, asortyment sprowadzany bardzo szybko. Usytuowanie sklepu jest bardzo dogodne, ponieważ mieści się w centrum handlowym Kwiatkowskiego.

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 8 months ago

  To co przede wszytskim jest istotne w takich miejscach to fachowość sprzedawców. Nie do końca znam się na nowinkach technicznych dlatego pomoc pracowników tego sklepu wydaje się nieoceniona. Innym ważnym aspektem są ceny, które w mojej opinji są bardzo przystępne. Lokalizacja sklepu (centrum Gdyni) wydaje się idealnym punktem.
  Godne polecenia miejscu na zakup jakiegokolwiek sprzętu.

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 8 months ago

  Komputronik to jeden z największych w Polsce detalicznych sprzedawców elektroniki. Nie są to wyłącznie komputery, lecz praktycznie gadżety ze wszystkich branży: telefony, RTV i AGD, gry, aparaty i laptopy.
  Sam sklep jest bardzo dobrze usytuowany - Gdynia Śródmieście w C.H. Kwiatkowskiego.
  Dla tych, którzy są mobilni (lub leniwi ;) ), Komputronik posiada także możliwość zamawiania swojego asortymentu przez internet.
  Lokal ma przyjemny, skromny wystrój. Sprawia on wrażenie przejrzystości i otwartości na klienta.
  Sprzedawcy w Komputroniku to uczynni i mili, świetnie obeznani panowie. Potrafią doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości.
  Do tego sklep oferuje nam swój własny serwis elektroniki, ubezpieczenia sprzętu, raty i leasing oraz możliwość wypożyczenia sprzętu na ważne okazje.
  Świetny sklep z dużym wyborem sprzętu, profesjonalnymi sprzedawcami, dobrymi cenami i innymi udogodnieniami.
  Szczerze polecam.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet