Kola

Based on 6 reviews

Add photos
Wyprzedaże Tygodniowe !
Sobota - 50% taniej! Poniedziałek - wszystko po 4zł/szt. Wtorek - wszystko po 2zł/szt.
7 years, 5 months ago

Ostatnio mój ulubiony punkt sieci Kola. Wygląda na to, że nowy - i chyba jakiś taki.. tajny, bo na stronie internetowej sieci nawet nie ma o nim wzmianki (nie mogę również znaleźć informacji o dokładnym adresie - więc dane niepełne, ... Categories: Lumpeksy  Stores 
Kilińskiego
Wrocław


Reviews

 • Natalia "Walters" Karpiel
  370
  7 years ago

  Jeśli chcemy wyglądać oryginalnie za przystępną cenę to tylko tutaj. Niewątpliwie każdy znajdzie cos dla siebie. Sklep wypełnia niesamowita atmosfera, kiedy tylko tu wchodzę już jestem zadowolona z nadchodzących zakupów. Za parę złotych można przytulić calą garderobę. Ubranią są czyste i poukładane.

 • M K.
  5
  7 years, 4 months ago

  Mój ulubiony sklep jeśli chodzi o buszowanie w ciuszkach w poszukiwaniach czegoś oryginalnego! Ceny świetne, zawsze wychodzę obładowana torbami! :)

  Do tego dobrej jakości a nie jakieś poniszczone szmaty! :) Polecam!

 • Żaneta "jenny" Paraniak
  405
  7 years, 5 months ago

  Dobre ciuchy, można znaleźć coś dla siebie w niskiej cenie. Szmatki dobre jakościowo, niezniszczone , a w dodatku niektóre całkiem dobrych marek.

 • Michał "Baniowski" Baniowski
  15
  7 years, 5 months ago

  Jeśli szukać dobrych ubrań we Wrocławiu, to tylko tam. Oryginalne, awangardowe, modne i vintage. Zwyczajnie dobre.

 • magda "magda"
  170
  7 years, 6 months ago

  Uwielbiam buszować wśród sterty ciuchów szukając czegoś orginalnego, jedynego i niepowtarzalnego. Zawsze jak znajdę coś dla siebie mam tę satysfakcje, że nikt inny nie będzie miał takiej samej rzeczy. Tak, to właśnie jest zaleta lumpeksów Kola. Ciuchy tutaj są pojedyńcze i niedostępne nigdzie indziej. Dla fanatyków ciuchów z orginalną metką polecam bo zawsze można znaleźć jakiś skarb w niskiej cenie.

 • Martyna P.
  345
  7 years, 7 months ago

  Ostatnio mój ulubiony punkt sieci Kola. Wygląda na to, że nowy - i chyba jakiś taki.. tajny, bo na stronie internetowej sieci nawet nie ma o nim wzmianki (nie mogę również znaleźć informacji o dokładnym adresie - więc dane niepełne, ale Kilińskiego długą ulicą nie jest, gdyby ktoś chciał znaleźć sklep - wierzę, że sobie poradzi).

  Może z racji położenia i tego ukrycia - w Koli do ostatniego dnia przed wymianą towaru, w dniu wyprzedaży, gdy wszystko jest po 2zł (i którym to dniem jest szczęśliwie sobota, jedyny dzień, w którym mam czas, żeby pójść poszperać) - można trafić na perełki i fantastyczne okazje. W zasadzie nie zdarzyło mi się, żebym, gdy już tam pójdę, nie znalazła czegoś interesującego. Poza tym punkt zdecydowanie wypada na plus w zestawieniu z innymi sklepami Kola - rzeczy chyba faktycznie są wyprane i nie śmierdzą, wszystko jest ładnie posegregowane i popowieszane, no i pan sprzedawca, przesympatyczny człowiek.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet