Klub Xkwadrat

Based on 3 reviews

Add photos
TANIE PIWO
W każdy CZWARTEK, PIĄTEK i SOBOTĘ podczas imprez, w godzinach: 21:00 - 23:00 PIWO KASZTELAN w rewelacyjnej cenie 3zł za 0,5l.
7 years, 2 months ago

Powstały po nieco długo trwającej metamorfozie klub Xkwadrat znajduje się w pobliżu pokrewnego mu Ygreka. A wszystko to z myślą o komforcie studentów, co by nie musieli daleko chodzić. Kiedyś była to Wysepka, a jeszcze wcześniej po prostu IKS. Do ... Categories: Clubs  Night Life 
ul. Polanki 66
Gdańsk


Reviews

 • Anonim
  0
  7 years, 3 months ago

  Reaktywowany klub X2 zmienił się zdecydowanie na korzyść. Fajna aranżacja wnętrza, po lewej klimat arabski, gdzie można zapalić sobie sziszę. Reszta lokalu zachowana w przyjemnej atmosferze - przyciemnione światła, ekran plazmowy na środku, sporo miejsca do tańczenia. Obsługa bardzo miła, często chodzimy tam po zajęciach przed południem. Serwują tam także smaczną pizzę.
  Toalety zadbane. Ceny studenckie :)

 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  7 years, 8 months ago

  Co więcej, do godziny 23 można wypić przepyszne piwko za jedyne 3,5 zł. Jeśli tam jeszcze nie byłeś to koniecznie czmychaj czym prędzej do Iksa!

 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  7 years, 8 months ago

  Powstały po nieco długo trwającej metamorfozie klub Xkwadrat znajduje się w pobliżu pokrewnego mu Ygreka. A wszystko to z myślą o komforcie studentów, co by nie musieli daleko chodzić. Kiedyś była to Wysepka, a jeszcze wcześniej po prostu IKS.
  Do 23 piwo za 3,5 zł. Mnie to bardzo przekonuje,a Ciebie?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet