Klub wytwórnia

Based on 5 reviews

Klub "Wytwórnia" to cały kompleks budynków dźwiękowo-filmowych. Wg opinii wielu studentów najlepszy łódzki klub koncertowy ze świetną akustyką i dużą powierzchnią. Świadczą o tym artyści grający w "Wytwórni". W klubie tym zawsze grają największe gwiazdy, które swą charyzmą są w ... Categories: Clubs  Commercial music  Night Life 
ul.Łąkowa 29
90-554 Łódź
42 639 55 01
www.wytwornia.pl

Wheelchair accessible: no
Waiter service: no
Reservations: yes
Price range: 
Parking: Street
Accepts Credit Cards: yes
Outdoor tables: no

Reviews

 • Magda
  20
  7 years, 2 months ago

  Trzeba przyznać, że imprezy organizowane przez Wytwórnie, mają charakter, trzymają poziom i fason. Wszystko jest dokładnie zorganizowane. Bilety są czasem drogie, ale to zależy od imprezy oczywiście... no i trochę klub na tym traci frekwencją. Mogłoby być więcej miejsc siedzących i większy bar. Tylko tyle. Polecam!

 • Ewelina "Czajka" Czaja
  15
  7 years, 4 months ago

  8 kwietnia odbył się koncert Pendulum + MC. W prawdzie pojechałam jedynie na DJ Set, jednak zrobił na mnie ogromne wrażenie. Lokal już od wejścia przywitał mnie przestrzenią i dobrym wystrojem. Sala, w której miał miejsce koncert, była ogromna. Ludzie nie wpadali na siebie, wszyscy spokojnie mogli potańczyć. Miałam szczęście, gdyż stałam przy samej scenie, gdzieś nieopodal głośnika. To tam brzmienie było najlepsze. Klub zaskoczył mnie swoimi cenami. Piwo,w prawdzie podane w plastikowym pokalu, kosztowało 6zł. Przy tak wielkiej imprezie, są to stosunkowo niewielkie pieniądze. Całość była świetnie zorganizowana, na kurtki czekaliśmy maksymalnie 5 minut. Z chęcią pojadę tam jeszcze raz:)

 • Danuta "Mroowka" Kolonko
  365
  7 years, 4 months ago

  Dub FX & Flower Fairy
  Najlepszy beatboxer ostatnich czasów. Jego twórczość poznałam za pośrednictwem portalu youtube. Na Woodstocku pierwszy raz uczestniczyłam w jego koncercie. Następnie byłam w krakowskim klubie. Na żywo Dub FX brzmi jeszcze lepiej. W tym roku organizatorom udało się ponownie zaprosić artystę do Polski. Dwa koncerty, w tym jeden właśnie w Łodzi. 30kwietnia w klubie Wytwórnia wystąpił Dub FX ze swoją partnerką Flower Fairy. Ich supportem była Lady Katee. Wspaniały głos ma ta kobieta. Koncert oczywiście nie rozpoczął się punktualnie co nie było dla mnie żadnym zaskoczeniem. Nawet te 2h poślizgu. Koncert sam w sobie był genialny. Jako osoba nie paląca nie przeszkadzał mi fakt, że na terenie całego klubu był zakaz palenia. Musieli sobie ludzie wychodzić na zewnątrz. Drażniły mnie natomiast kolejki w barze po piwo. Jak na taką powierzchnię i masę ludzi, organizatorzy powinni się bardziej przygotować. Dwa małe bary i tylko w jednym sprzedawano piwo. O kolejkach do toalety już nie wspominam. To horror kobiet na każdej chyba imprezie. Tych kilka niedogodności zostały wynagrodzone. Dub FX znowu pokazał klasę :)

 • Piotr "Wieras" Wiernicki
  90
  7 years, 4 months ago

  Freestyle Rap Fight & Freestyle Battle

  Impreza odbyła się 09.04.2011r. Imprezę jako całość można zaliczyć do udanych. Jednak bardzo uderzała w oczy niska frekwencja podczas tego wydarzenia. Być może spowodowane było to dosyć wysokim kosztem biletów. Dziwne, że gwiazdy hip-hopu takie jak PiH, Zeus(Łódź) czy choćby Małpa nie zdołały przyciągnąć tłumów. Wszystkie koncerty można zaliczyć do udanych. Pomiędzy występami artystów odbywały się "battelki" freestylowe. Każdy kto czuł się na siłach mógł się zgłosić do konkursu. Rywalizacja przerosła wszelkie oczekiwania i ku zaskoczeniu większości stała na bardzo wysokim poziomie. Ponad wszytskich wyróżniali się Johnny, Bonez, Solar i Wiciu, którzy wg wymienionej kolejności zajęli miejsca podium. W składzie jury znajdował się sam Muflon znany z uczestnictwa w WBW(Wielka Bitwa Warszawska - najbardziej prestiżowa impreza freestylowa w Polsce). Formuła imprezy jak najbardziej wspaniała. Przy następnej tego typu imprezie jednak organizatorzy powinni postarać się bardziej. Występy zaprezentowały jeszcze grupa NTK z Lilu oraz zespół Gryph. Rozpoczęcie miało miejsce o godzinie 19:00 zaś zakończenie ok. godz. 4:00. Ciężko wystać tyle godzin w klubie nawet jak się ma wyśmienitą kondycję. Więcej nie znaczy lepiej. Taka drobna uwaga dla organizatorów.

 • Piotr "Wieras" Wiernicki
  90
  7 years, 5 months ago

  Klub "Wytwórnia" to cały kompleks budynków dźwiękowo-filmowych. Wg opinii wielu studentów najlepszy łódzki klub koncertowy ze świetną akustyką i dużą powierzchnią. Świadczą o tym artyści grający w "Wytwórni". W klubie tym zawsze grają największe gwiazdy, które swą charyzmą są w stanie zapełnić pojemne sale. W klubie znajduje się duża ilość sof i stolików na których możemy odpocząć np. w przerwie pomiędzy kolejnymi koncertami.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet