Klub siódemki

Based on 2 reviews

Add photos
PROMOCJA!
2 piwa plus 3 gratis lub 3 shoty za 12zł w każdy piątek i sobotę.
7 years, 3 months ago

Klub godny polecenia. Fajna muzyka, fajna obsługa i klimat typowo studencki. Menadżer lokalu stara się wciąż promować klub i z różnym efektem mu to wychodzi, ale jest dobrze, fajne są promocje, np 2 piwa + 3 gratis albo trzy shoty ... Categories: Adult  Clubs  Commercial music  Night Life  Nightclubs  Pubs and bars 
Piotrkowska 77
90-423 Łódź
(0 42) 633 76 70
http://www.klubsiodemki.com.pl/

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 8 months ago

  NIGDY WIĘCEJ TEGO KLUBU - KAŻDEMU BĘDĘ ODRADZAĆ !!!
  szybko i na temat. Właściciel odwołał sylwestra 2011/2012 bez podania przyczyn bo mu się nie opłaca. Kase wziął obracał nią przez miesiąc a potem dzwoni do mnie 23.12.2011r. i mówi że mogę odebrać pieniądze bo już jednak nie organizują sylwestra lub za jedyne 90zł więcej od osoby mogę pobawić się w klubie spatkobiercy. PORAŻKA I ŻENADA.WSTYD dla prowadzących ten lokal. tak się właśnie traktuje poważnie klientów w tym klubie. JA będę odradzał każdemu komu tylko mogę bo zniszczyli mi sylwestra a co najważniejsze pozbawili szansy znalezienia czegoś na zastępstwo przez swoją opieszałość. ODRADZAM !!!!!

 • Magda
  20
  7 years, 3 months ago

  Klub godny polecenia. Fajna muzyka, fajna obsługa i klimat typowo studencki. Menadżer lokalu stara się wciąż promować klub i z różnym efektem mu to wychodzi, ale jest dobrze, fajne są promocje, np 2 piwa + 3 gratis albo trzy shoty za 12zł. Jest oczywiście selekcja, ale sympatyczna i nie robią problemów z byle powodu. Polecam wszystkim studentom i "studentom" :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet