Klub Pod Jaszczurami

Based on 7 reviews

Klub Pod Jaszczurami to miejsce, w którym miałam ostatnio przyjemność być na koncercie. Chociaż słowo przyjemność nie jest tu najlepszym określeniem. Wyszłam bardzo niezadowolona, więc w zasadzie o przyjemności nie może być mowy. Koncert miał się odbyć Pod Jaszczurami o ... Categories: Commercial music  Entertainment and Arts 
Rynek Główny 8
Kraków
4294538
www.podjaszczurami.pl

Price range: €€

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 5 months ago

  Bylam w tym barze kilka razy i bardzo mi przkro jak turysci z innych krajow sa traktowani przez personel. Co jest z wami? Ten turysta uratowal chlopakowi zycie a wzamian zostal beszczelnie okardziony. Nie ma wielu osob na tym swiecie ktorzy bezinteresownie pomagaja innym. Wlasciciel powinien sie wstydzic!!!! Przez TAKICH JAK ON turysci maja o nas zle zdanie.

 • Anonim
  0
  6 years, 5 months ago

  I have been in Krakow many times, hopefully not my last.
  After the treatment I had from the owner. I was in this bar few times during my stay until one night. My friends and I stood outside for smoke and a young polish guy had cut his wrist and was promply removed from this bar and was bleeding heavly. Me and my friends administrated fist aid until ambulance arrived. For our indeavour we go our bag of shopping stolen. We asked the bar owner nither did he care about the young polish guy, nor did he care about our stolen bag. (Nice costumers service not).

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 8 months ago

  Zdecydowanym plusem tego miejsca są odbywające się tu koncerty na żywo. Ponadto fajna atmosfera, bardzo klimatyczne miejsce, idealne na spotkania w gronie znajomych.

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 8 months ago

  Widzę, że zdania na temat tego klubu są bardzo podzielone, ja jednak jestem pod raczej pozytywnym wrażeniem tej knajpy. Byłam tam kilka razy na koncertach, ale trzeba przyznać, że były wyśmienite. I to właśnie jest największym plusem Klubu Pod Jaszczurami. Klimat jest rzeczywiście bardzo studencki i bohemistyczny, lekko przyciemnione światło i wieczorne rozmowy przy piwie to przepis na przyjemnie spędzony czas.

 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 3 months ago

  Zgadza się! Obok Klubu pod Jaszczurami nie można przejść obojętnie. Każdy, kto nawiedza Kraków pragnie się tam wybrać. Dlaczego? Pewnie za sprawą niesamowitego klimatu, który daję się poczuć już po przekroczeniu progu. Atmosfera bohemy wynikająca z licznych, fantastycznych koncertów artystów polskich skłania do ponownego odwiedzenia...

 • Aleksandra L.
  35
  7 years, 3 months ago

  Klub pod Jaszczurami to jeden z najsłynniejszych klubów studenckich w Krakowie. Działalność rozpoczął w 1960 roku i od tej pory w swoich progach gości rzesze młodych ludzi. Tego lokalu nie może zabraknąć na żadnej mapie rozrywkowej i kulturalnej. Raczej niewiele krakowskich klubów może pochwalić się tym, że gościł tutaj prezydent RP!

  Tym, co zachęca młodych do wstąpienia jest niesamowita atmosfera oraz koncerty znanych polskich artystów. Oprócz tego w tym miejscu odbywają się pokazy filmów wyświetlane z projektora z lat ’50. Obok tego klubu nie można przejść obojętnie!

 • "mała_czarna"
  25
  7 years, 4 months ago

  Klub Pod Jaszczurami to miejsce, w którym miałam ostatnio przyjemność być na koncercie. Chociaż słowo przyjemność nie jest tu najlepszym określeniem. Wyszłam bardzo niezadowolona, więc w zasadzie o przyjemności nie może być mowy. Koncert miał się odbyć Pod Jaszczurami o godzinie 20.00 - przygotowanie pracowników klubu było jednak dość marne sądząc po 1,5h opóźnieniu. Ewidentny brak organizacji. Oprócz tego, sporym minusem jest również cena piwa butelkowanego wynosząca 15zł. Osobiście nie polecam.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet