Klub Parlament

Based on 9 reviews

Parlament jako jeden z reprezentantów klubów gdańskiej starówki przedstawia się całkiem nieźle. Zaryzykuję nawet określeniem go jednym z najlepszych w Gdańsku. To właśnie w Parlamencie często zjeżdżają się najbardziej znane gwiazdy, jak Hey, Raz Dwa Trzy, Myslovitz, czy Coma. Wnętrze ... Categories: Clubs  Night Life  Nightclubs  Pubs and bars 
ul. Św. Ducha 2
80-834 Gdańsk
[058]320 13 65
www.parlament.com.pl

Reviews

 • Agnieszka A
  195
  7 years ago

  Zawsze miło spędzam czas w Parlamencie :)) jednak będąc tam prawie co tydzień odczuwa się wrażenie, że ciągle leci ta sama muzyka, że każda impreza jest podobna do tej poprzedniej ;) Mimo wszystko muszę przyznać, że będąc nieobecna całe wakacje w Parlamencie trochę się stęskniłam i nie mogę doczekać się przyszłej imprezy :)

 • Kamila "Kama" Cz
  290
  7 years, 7 months ago

  To klub "patronujący" mojej uczelni, gdzie odbywają sie wszystkie "nasze" imprezy, połowinki itp. zawsze zorganizowane są super, ostatnie były w klimacie black and white, klub świetnie się wywiązał z tego założenia;)

 • Anonim
  0
  7 years, 7 months ago

  Parlament może nie jest moim ulubionym klubem, ale lubię tam wrócić od czasu do czasu. Klub dosyć sporych rozmiarów, jak na trójmiejskie warunki. Charakteryzuje się dużą powierzchnią parkietu, ale także częścią, gdzie można posiedzieć i poobserwować przy stolikach. Ciekawe imprezy, szczególnie w piątki. Zdecydowanie tym, co wyróżnia klub jest nowoczesny sposób płatności kartą pre-paid. Uważam to za bardzo rozsądne rozwiązanie- kartę można naładować przy wejściu w każdej chwili, a jeżeli się nie wykorzysta całej sumy, to przy następnej wizycie będzie ona w dalszym ciągu obecna na karcie.
  Kompetentni i sympatyczni barmani oraz barmanki. Ceny nie są wygórowane, w sam raz na studencką kieszeń.

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agnieszka A Moim zdaniem karty są tylko chwytem marketingowym i naciąganiem klientów. A najwłaściwszym określeniem będzie "zmuszenie" do większego zamówienia- wszystko za sprawą minimalnego doładowania karty jakim jest bodajże 10 zł? Dla mnie to bzdura, bo jeśli mam ochotę na wodę to muszę załadować kartę 10 zł :/
 • Karol "Trasher" Madyjewicz
  480
  7 years, 7 months ago

  Za co mogę pochwalić Parlament z mojej strony? Kilka ciekawych hip hopowych koncertów było, jak choćby Molesta, WWO, czy cyklicznie 'wpadający' tu (kilka razy w roku) O.S.T.R. oraz DonGuralesko.
  Oprócz tego osobiście tu nie zaglądam, bo nie mam po co, atmosfera tego miejsca mnie nie robi-za dużo tu LANSU...

 • Monika "Szubi" Szubska
  75
  7 years, 7 months ago

  Parlament jest jednym z najpopularniejszych klubów wśród studentów. Jest dość duży, po za tym odbywają się w nim cotygodniowe imprezy dla zwolenników różnych rodzajów muzyki. Fajna jest sala z miękkimi kanapami, gdzie można się zrelaksować i pogadać ze znajomymi jeśli akurat nie mamy ochoty na szaleństwo na parkiecie. Nie podoba mi się jednak pomysł z wykupywaniem karty na drinki, nie rozumiem po co to zostało wprowadzone.

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 8 months ago

  Zdarzało mi się bywać w Parlemencie kilkakrotnie. Zapamiętałam to miejsce jako bardzo elastyczne - potrafi się dostosować do imprezy, jaka aktualnie się odbywa. Dobre nagłośnienie, interesująca oferta. Pod względem architektonicznym także bardzo ciekawy klub. Jednak ceny są kosmiczne, zarówno bilety jak i te w barze.

 • Beata J.
  60
  7 years, 8 months ago

  Plusem jest przede wszystkim różnorodna muzyka i koncerty na żywo. Do tego dogodna lokalizacja, ceny standardowe.

 • "Akishja"
  175
  8 years ago

  Dobra lokalizacja - centrum gdańskiej Starówki. Klub czynny od środy do soboty od godziny 20.00 do ... ostatniego klienta. W Parlamencie w czwartki można pobawić się w rytm muzyki lat 50. 70. i 80. Piątki zarezerwowane są dla "czarnej muzyki". Z kolei w soboty czas na muzykę disco:)

  Useful (2) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "B." Klub faktycznie jest w dobrej lokalizacji, a do recenzji dodam jeszcze imprezy cykliczne i koncerty, które również się tu odbywają. Ostatnim gościem godnym uwagi był zespół "Hurts" (rewelacja)
  Aleksandra klub niestety nie jest czynny do ostatniego klienta :( wiem, bo sami mi kilka razy mówili "to już koniec, do widzenia" ;)
 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  8 years ago

  Parlament jako jeden z reprezentantów klubów gdańskiej starówki przedstawia się całkiem nieźle. Zaryzykuję nawet określeniem go jednym z najlepszych w Gdańsku. To właśnie w Parlamencie często zjeżdżają się najbardziej znane gwiazdy, jak Hey, Raz Dwa Trzy, Myslovitz, czy Coma.
  Wnętrze bardzo przestronne, podzielone na kilka części. Lokalizacja też bardzo dobra, na styku dwóch głównych ulic starówki.
  Klub wyróżnia się wprowadzeniem innowacyjnego sposobu płatności, za pomocą karty pre-paid. Mam taką w portfelu i jak najbardziej mi się przydaje. Otrzymuje ją się za darmo i od razu należy ją doładować na określoną kwotę, tak, aby starczyło na wszystkie trunkowe zachcianki.
  Za każdym razem spotykam się z bardzo dobrą ochroną, o czym świadczy każdorazowa kontrola dowodu tożsamości lub legitymacji. Klub bardzo dba o bezpieczeństwo i właściwą kulturę. Organizuje też imprezy cykliczne oraz masę dobrych koncertów. Najbardziej lubię sobotnie Disco Fever. Nigdzie tak się dobrze nie tańczy, jak tylko w Parlamencie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet