Klub Muzyczny Szuflada

Based on 1 review

Przyznam szczerze - Klub Muzyczny Szuflada to moje ulubione miejsce na wieczorno-nocne wypady ze znajomymi. Fakt, że brak mu konkurencji, bo nie ma drugiego takiego w okolicy, działa tutaj ewidentnie na korzyść. Ale Szuflada i tak się broni znakomitą muzyka, ... Categories: Clubs  Night Life 
osiedle Dąbrówki 1B
44-300 Wodzisław Śląski

http://www.szufladaklub.pl/

Reviews

 • Agata "Chococoffe"
  90
  7 years, 3 months ago

  Przyznam szczerze - Klub Muzyczny Szuflada to moje ulubione miejsce na wieczorno-nocne wypady ze znajomymi. Fakt, że brak mu konkurencji, bo nie ma drugiego takiego w okolicy, działa tutaj ewidentnie na korzyść. Ale Szuflada i tak się broni znakomitą muzyka, przyjaznym klimatem, przemiłą obsługą i przede wszystkim wspaniałymi koncertami - Fisz Emade, Czesław Śpiewa, Oszibarack czy OSTR to tylko niektóre z niezwykłych artystów, którzy pojawili się w Szufladzie. Dodatkowo, co tydzień możemy wpaść na Party, obsługiwane przez uzdolnionych DJ-ów, którzy zadbają o to, żebyśmy bawili się na parkiecie do upadłego.
  Dla mnie Szuflada to niezaprzeczalnie najjaśniejszy punkt na mapie nocnego życia Wodzisławia Śląskiego (a nawet Rybnika) i nadzieja, że kiedyś mapa ta rozświetli się dziesiątkami takich miejsc.
  Warto dodać, że możemy uraczyć się tutaj naprawdę tanim, dobrym piwem i skosztować profesjonalnie przyrządzone drinki po przyzwoitych cenach.
  Na wszystkie imprezy prócz koncertów darmowy wstęp dla pań, a dla panów za 5 zł.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet