Klub muzyczny stereo krogs

Based on 3 reviews

Add photos
Studencki czwartek
W każdy czwartek lokal oferuje zniżki dla studentów. W tym wypadku student może kupić duże piwo za 5 zł.
7 years, 5 months ago

Stylistyka klubu skierowana jest w stronę szeroko pojętej muzyki rockowej i alternatywnej. Możemy tam także usłyszeć bluesa, reggae czy hip-hop. W "Stereo" odbywa się wiele koncertów prezentujących różne gatunki muzyczne. Większość z nich - co jest ogromnym plusem - jest ... Categories: Clubs  Night Life 
Zielona 8
Łódź

http://www.stereokrogs.com

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 10 months ago

  Witam! Chcę ostrzec przed klubem STEREO w Łodzi - KRADNĄ TAM!!!! Wczoraj ukradziono mi tam sweter. Wiem, że to nie pierwszy taki przypadek. Swetra już pewnie nie odzyskam (zgłosiłam sprawę na Policji), ale może ustrzegę kogoś przed tym klubem. W STEREO w Łodzi KRADNĄ!!!

 • Rafał
  65
  7 years, 5 months ago

  Klub muzyczny oferujący szeroką paletę gatunków muzycznych, które można tam usłyszeć. Od hip-hop po mocny metal. Lokalizacja obiektu jest b.dobra(znajduję się blisko centrum oraz przystanku tramwajowego). Stereo Krogs ma ciekawy wystrój, z dwoma częściami. Jedna przeznaczona jest na posiedzenie przy kuflu piwa, a w drugiej możemy poszaleć przy granej muzyce.Dużym plusem są tu koncerty na żywo, w których występują naprawdę znane zespoły, tj. Farben Lehren, Blade Loki. Ceny są na normalnym poziomie. Jedynym mankamentem są dla mnie imprezy, disco, sylwestrowe itp., które są na niskim poziomie. Ogólnie miejsce jak najbardziej polecam, ze wskazaniem na koncerty.

 • Piotr "Wieras" Wiernicki
  90
  7 years, 5 months ago

  Stylistyka klubu skierowana jest w stronę szeroko pojętej muzyki rockowej i alternatywnej. Możemy tam także usłyszeć bluesa, reggae czy hip-hop. W "Stereo" odbywa się wiele koncertów prezentujących różne gatunki muzyczne. Większość z nich - co jest ogromnym plusem - jest zupełnie za darmo. Klub stawia głównie na młodych artystów, ale są tam także organizowane koncerty gwiazd. Klimat "piwniczny" i mocno rockendrolowy.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet