Klub ego

Based on 3 reviews

W sobotę po raz pierwszy odwiedziłam to miejsce i ...Muszę przyznać , że przypadł mi do gustu klub EGO ....a to ze względu na black music , w bardzo dobrym wydaniu :). Fakt , żeby wejść do klubu , musiałam ... Categories: Clubs  Night Life 
Krzywy Domek, ul. Monte Cassino 53
Sopot

http://www.egoclub.pl

Reviews

 • Agnieszka A
  195
  7 years, 4 months ago

  Ego? Najlepszy moim zdaniem klub w Sopocie :) Muzyka jest niesamowita, ludzie bardzo kulturalni i na poziomie (oczywiście jak wszędzie zdarzają się wyjątki), nie jest to klub, których ostatnio przybywa: sponsorzy i dziewczynki sponsorów. Absolutnie nie- jest to klub dla ludzi chcących napić się dobrego alkoholu, serwowanego przez mega kompetentnych barmanów i chcących pobawić się przy czarnej muzie ;) Mega polecam!!!

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  Ego w Krzywym Domku mile wspominam. Świetna muzyka, ceny takie jak w innych sopockich klubach, selekcja. Nie dawno, gdy się tam wybrałam, to przy wejściu zawróciłam, gdyż chyba zmienił się punkt widzenia Panu Selekcjonerowi.

 • Anna Julia M.
  545
  7 years, 5 months ago

  W sobotę po raz pierwszy odwiedziłam to miejsce i ...Muszę przyznać , że przypadł mi do gustu klub EGO ....a to ze względu na black music , w bardzo dobrym wydaniu :).
  Fakt , żeby wejść do klubu , musiałam poczekać sobie w kolejce ok.20 min , ale to może ze względu , że wybrałam się tam dopiero po 24. Podejrzewam , że wcześniej było nieco spokojniej . Polecam , szczególnie dla wielbicieli r&b i hh :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet