Klub Akumulatory

Based on 5 reviews

Jeden z najstarszych i jeden z niewielu klubów studenckich w Poznaniu, świeżo wyremontowany i z nowymi cenami. Oferuję super muzykę(dance, r&b, latino, stare numery, disco - dla każdego coś dobrego) i tanie piwo (3.99) Otwarty w każdy czwartek, piątek i ... Categories: Commercial music  Night Life 
Zwierzyniecka 7
Poznań

klubakumulatory.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  7 years, 9 months ago

  Super imprezy w każdy weekend, a oprócz tego organizują sylwestra :)) wstęp za jednyne 30zł, a dla studentów za 20zł :))) szampan o północy gratis :))) można rezerwować miejsca pod numerem telefonu 061-829-24-98 :))

 • Anonim
  250
  7 years, 9 months ago

  Nie dość, że są tam świetne imprezy w każdy czwartek, piątek i sobotę to jeszcze organizują w tym roku super sylwestra pod hasłem DISCO NIGHT sylwester przy starych i nowych hitach z wejściem za jedyne 30zł, a dla studentów za 20zł, szampan gratis - oczywiście, możliwość rezerwacji miejsc :))) pod numer telefonu 061-829-24-98.

 • Paula "Paula" Skrobańska
  0
  7 years, 10 months ago

  Wielka reaktywacja akumulatorów! Odnowiona sala, a w tle największe szlagiery, jednym słowem dobra zabawa gwarantowana. Do tego dobre piwo w rozsądnej cenie.Warto odwiedzić w każdy czwartek, piątek i sobotę:)

 • Damian "Slayer" Kędzia
  25
  7 years, 10 months ago

  Fakt, że Akumulatory wznowiły podwoje po remoncie pozytywnie wpłynął na ilość i jakość imprez organizowanych w środku. Najbardziej znany położony w centrum komunikacyjnym Poznania sprawia, że będąc w mieście ciężko tam nie trafić. No a potem to już ciężko wyjść. Tanie piwo, dobra muzyka, sami studenci, blisko do tramwaju czy autobusu oraz wiele atrakcji podczas eventów sprawiają, że żacy czują się tam jak u siebie. No i w końcu akademik mają pod nosem. Idealny na before'a...Także cóż może przeszkodzić całonocnej zabawie?

 • Anna "cicimora" Pierzchała
  0
  7 years, 10 months ago

  Jeden z najstarszych i jeden z niewielu klubów studenckich w Poznaniu, świeżo wyremontowany i z nowymi cenami. Oferuję super muzykę(dance, r&b, latino, stare numery, disco - dla każdego coś dobrego) i tanie piwo (3.99) Otwarty w każdy czwartek, piątek i sobotę od godz.21!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet