Klub 2021

Based on 2 reviews

Add photos
Studencki Czwartek
Piwo studenckie 4zł/ 0,5l , 20% rabatu na wszystkie drinki
7 years, 6 months ago

Jest to nowo powstały klub, który ma łączyć w sobie dwa poprzednie "imprezowiska"- Klub 21 i ACK. Sama nazwa nie zachwyca, ale po wejciu do lokalu, od razu można zrozumieć skąd się wzięła. Wnętrze b. dobrze zagospodarowane; duży parkiet, ogromny ... Categories: Night Life 
ul. Św. Rocha 14 (spodki)
15-879 Białystok

www.club2021.pl

Reviews

 • Magdalena "magduska" Jankowska
  395
  7 years, 7 months ago

  Główną zaletą jest duża sala do tańczenia i promocje w studencki czwartek (4zł żubr i 20% na drinki). Jednak klub przeważnie świeci pustkami i chodź miejsce istnieje już od ponad 20 lat to jakoś nikt nie pamięta, że w dalszym ciągu funkcjonuje.

 • anna "LadyAM" chołodowska
  20
  7 years, 9 months ago

  Jest to nowo powstały klub, który ma łączyć w sobie dwa poprzednie "imprezowiska"- Klub 21 i ACK. Sama nazwa nie zachwyca, ale po wejciu do lokalu, od razu można zrozumieć skąd się wzięła. Wnętrze b. dobrze zagospodarowane; duży parkiet, ogromny bar, i sporo miejsc siedzących. Do tego didżejka nieodseparowana od przestrzeni dla klienta. Na dodatek, osobna salka przeznaczona wyłącznie do siedzenia. Klub również przewidział vip room i loggie dla zainteresowanych zabawą w okrojonym gronie. Dodatkowo dobre promocje na piwo (Żubr już od 4zł). Minusem jest lokalizacja i chyba kiepski menager, ponieważ klub funkcjonuje ok 2 miesięcy, a nadal świeci pustkami. Zero reklamy. A szkoda bo klub ma potencjał. Jak dla mnie słaba trójka (słaba za lenistwo, a trójka, bo widzę cień szansy na dobrą imprezę.) Do zobaczenia w 2021!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet