Klinika Weterynaryjna

Based on 3 reviews

Jedna z lepszych klinik weterynaryjnych w całej Warszawie. Całodobowa, profesjonalna i nowoczesna – to najlepsze przymiotniki opisujące to miejsce. Klinika istnieje od osiemnastu lat, przez ten czas potrafiła skutecznie przyciągnąć właścicieli zwierzaków. Ważnym elementem jest niezmienność kadry lekarskiej: ci, którzy ... Categories: Pets  Services  Vets  Vets 
ul. Powstańców Śląskich 101
01-495 Warszawa
22 638 39 14
www.bemowo-wet.com.pl

Reviews

 • Justyna "jeww"
  40
  7 years ago

  Super! Klinika czynna całą dobę, nie trzeba się stresować. Mój Bąbel wcale nie boi się tam przychodzić! Polecam - zwierzaczki będą w najlepszych rękach w Warszawie.

  5/5

  Polecam!

 • Anonim
  250
  7 years, 6 months ago

  Równiż polacam. Leczyłam tak swojego kata gdy mieszkałam na Bemowie. Kotek był niestandardowym przypadkiem a lekarze wspaniale sobie poradzili.

 • Ilona Bachanek
  170
  7 years, 11 months ago

  Jedna z lepszych klinik weterynaryjnych w całej Warszawie. Całodobowa, profesjonalna i nowoczesna – to najlepsze przymiotniki opisujące to miejsce.
  Klinika istnieje od osiemnastu lat, przez ten czas potrafiła skutecznie przyciągnąć właścicieli zwierzaków. Ważnym elementem jest niezmienność kadry lekarskiej: ci, którzy zaczynali w 1992 roku pracują tam nadal. Jest to dowodem ogromnego zaangażowania oraz chęci wykonywania tego zawodu, co niewątpliwie wpływa na jakoś współpracy. Po jednorazowej wizycie czujemy, że mamy do czynienia z profesjonalistami, którzy wykonują swoją pracę z sercem i którzy zrobią wszystko co w ich mocy, żeby tylko pomóc naszemu pupilowi. Cały zespół liczy 50 osób, są wśród nich interniści, chirurdzy, neurolodzy itd. itd. Jedno jest pewne, tam o każdej porze dnia i nocy na pewno zawsze ktoś nam pomoże.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet