Klif

Based on 6 reviews

Jest to jedno z największych centrów handlowych w Gdyni. 2 Parkingi, zewnętrzny i wewnętrzny, obydwa na 600miejsc zapewniają komfort swobodnego parkowania. W środku wiele sklepów ekskluzywnych marek, kilka restauracji między innymi McDonalds czy Hana Sushi a także kawiarnie. Categories: Shopping Centres  Stores 
Al. Zwycięstwa 256
81-525 Gdynia

http://www.klif.pl

Reviews

 • Agnieszka A
  195
  7 years ago

  Klif należał do moich ulubionych centr handlowych zanim nastąpił ich 'wysyp' w Trójmieście :) Niestety moim zdaniem wiele stracił na 'dobudówce'. Mam wrażenie, że jest część dla bogatych i biednych. Dla biednych, część słabiej oświetlona, brzydsza. Chociaż pewnie to tylko moje wrażenie, gdyż sama nie mogę pozwolić sobie na zakupy w tej droższej części. Tak, czy siak polecam zakupy w Klifie :)

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  Centrum Klif można polecić właściwie każdemu. I tym, co chcą się wybrać na zakupy, tym co szukają wyprzedaży, tym, co mają ochotę po prostu na kawę, albo sushi. Jako kobieta współczuję tylko mężczyznom - oni podobno nie znoszą galerii :).

 • Kamila .
  465
  7 years, 6 months ago

  Centrum w bardzo dobrej lokalizacji. Bo blisko do autobusu kolejki. Duży wybór sklepów i jest to chyba jedno z niewielu centrów handlowych w TRÓJMIEŚCIE, gdzie nie brak miejsc parkingowych. Za to mega plus!
  Słynie chyba ze sklepów ekskluzywnych... ale może to taki stereotyp, znajdzie się też coś 'bardziej ludzkiego'. I jak to w sklepach bywa w okresie przecen można trafić na świetne okazje.

 • beata "bobuś" kobylańska
  360
  7 years, 6 months ago

  Duzy plus za to, ze po dosłownie latach od kiedy tu nie zaglądałam ogrom zmian zwłaszcza w kwestii rozbudowy powala na kolana. Ceny jak dla mnie nigdy nie należały do przystępnych ale z drugiej strony wiadomo że za marki się płaci, bo renoma zobowiązuje, a zawsze można spróbować zapolować na jakąś promocję czyli to co "tygrysy lubią najbardziej":)

 • Natalia "Natalia88" ...
  235
  7 years, 7 months ago

  W C.H. Klif przeważają sklepy odzieżowe dla osób w każdym przedziale wiekowym, ale w centrum można znaleźć również prezent dla każdego i na każdą okazję. Sporo kawiarni i kilka miejsc, w których można coś zjeść – zarówno fast foody jak i porządniejsze jedzenie. Centrum nie jest tak zatłoczone jak inne, zwłaszcza w tygodniu w godzinach przedpołudniowych. Ogromnym plusem jest bliskość do stacji SKM, ogromny darmowy parking i darmowe toalety.

  The 'Klif' shopping centre – is a place where you can mostly shop for clothes for people of all ages but it's also a convenient place to find the right gift for every kind of person and every kind of occasion. Many cafes and a few places where you can grab something to eat – fast food or something healthier. The centre's not overcrowded unlike others, especially before noon on week days. It's conveniently located right next to the Orlowo SKM station, has a huge free parking lot and free toilets.

 • Grzegorz "gerber" Leszczyński
  25
  7 years, 10 months ago

  Jest to jedno z największych centrów handlowych w Gdyni. 2 Parkingi, zewnętrzny i wewnętrzny, obydwa na 600miejsc zapewniają komfort swobodnego parkowania. W środku wiele sklepów ekskluzywnych marek, kilka restauracji między innymi McDonalds czy Hana Sushi a także kawiarnie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet