Kino ARS

Based on 8 reviews

Add photos
Bilet za 6 zł!
Dla wszystkich, którzy kupią bilety na film "Melancholia" bilety na "Przełamując fale" w cenie tylko 6zł!
7 years, 4 months ago

Kino ars, to coś co lubię najbardziej. Ma swój urok stanie w kilometrowej kolejce na jakiś fajny hit sezonu i ta niepewność, czy się uda, czy już "ci przed nami" wykupili ostatnie wolne miejsca. Wystrój lokalu jest niepowtarzalny i na ... Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
ul. św. Jana 6
Kraków
(012) 421 41 99 w.10
http://www.ars.pl/

Reviews

 • Magda "mgawlik" Gawlik
  185
  6 years, 7 months ago

  To zdecydowanie moje ulubione kino w Krakowie. Małe, świetnie urządzone i bardzo klimatyczne. Polecam przede wszystkim zwolennikom ogromnych multipleksów, żeby choć raz spróbowali czegoś innego i obejrzeli film w kameralnej salce w kinie ARS. Kiedy byłam tam po raz pierwszy od razu mi się spodobało i już tam zostałam.

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 7 months ago

  Krakowskie Centrum Kinowe ARS znajdujące się w ścisłym centrum Krakowa, przy ulicy św. Jana to miejsce zdecydowanie inne niż wszystkie. Jest to kino studyjne, niezwykle klimatyczne, w którym oprócz filmów komercyjnych znaleźć możemy także te nieco bardziej ambitne. Sale są małe, ale bardzo urokliwe. Kolejnym plusem są niższe ceny biletów niż w wszelkiego rodzaju multipleksach. Polecam!

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 10 months ago

  Kino ARS to kino jakich mało, a na pewno coraz mniej. Nie tylko oferuje seansy za piątkę, możliwość rezerwacji miejsc przez internet, repertuar, które na próżno szukać w Multikinie ale specyficzny klimat kinoteatru. Małe, ciche, przytulne i urocze. Zyskało moją sympatie kiedy jako jedno z niewielu kin, które miało w ofercie Harrego Pottera bez irytującego 3D i jeszcze bardziej irytującego dubbingu. Przyjemna alternatywa. Polecam!

 • "mała_czarna"
  25
  7 years, 3 months ago

  Niezwykle urokliwe kino, jakich niewiele. Miejsce, w którym możemy obejrzeć filmy, których próżno szukać w komercyjnych lokalach. Plusem jest możliwość rezerwacji biletów przez internet - co gwarantuje nam, iż nie zabraknie dla nas biletów. Przystępne ceny również działają zachęcająco.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  M. "Magda" H. To też poza Baranami jedyne kino, które znajduje się w ścisłym centrum miasta.
 • Jakub Kucharczyk
  45
  7 years, 3 months ago

  Kino, jakich niewiele zostało w Krakowie. Puszczają tylko niektóre głośne nowości. Można tu zobaczyć filmy, których nie puści żadna sieciowa. Repertuar kina to przede wszystkim kino niezależne, podczas licznych festiwali filmowych odbywają się tu premiery wielu nowych produkcji, spotkania z autorami i reżyserami.Świetne miejsce i ceny biletów atrakcyjne dla każdej kieszeni. Bardzo polecam !!!

 • Małgorzata "Yubi" Gądek
  45
  7 years, 4 months ago

  Kino ARS to przede wszystkim ciche i kameralne miejsce, zupełnie inne niż wielkie multipleksy. Repertuar jest dość szeroki, nie brak popularnych premier i wielkich hitów kinowych. Jednak to, co stanowi wartość tego miejsca to mało znane projekcje. Odbywały się tu między innymi Węgierska Wiosna Filmowa czy przegląd brytyjskich filmów dokumentalnych. W wakacje warto skorzystać z "oferty" Sztuka za 5 zł, kiedy to za małą sumę można oglądnąć coś zupełnie oryginalnego. Polecam zarezerwować wcześniej bilety przez Internet, szczególnie w "godzinach szczytu" (wieczory i weekendy). Wystarczy przyjść 20 minut przed seansem, a sama strona jest przejrzysta i fukcjonalna.
  Jeśli jesteś przeciwnikiem pop cornu, to ARS jest dla Ciebie (ze względu na status kinoteatru nie można wnosić na sale jedzenia, czym obsługa bardzo się szczyci).

 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 5 months ago

  Świetna alternatywa do miejsc typu kino w galerii handlowej.. Ars ma swój specyficzny klimat, którego próżno szukać w kinach komercyjnych. Filmy, które oferuje w znakomitej większości odbiegają od mainstreamu. Nie negując kina rozrywkowego zachęcam do wizyty w tym miejscu. Jeśli masz dosyć amerykańskich komedii romantycznych, niszowe kino jest dla Ciebie!

 • Natalia "Leonia" Bogaczyk
  30
  7 years, 5 months ago

  Kino ars, to coś co lubię najbardziej. Ma swój urok stanie w kilometrowej kolejce na jakiś fajny hit sezonu i ta niepewność, czy się uda, czy już "ci przed nami" wykupili ostatnie wolne miejsca. Wystrój lokalu jest niepowtarzalny i na pewno bardziej się tu odczuwa atmosferę obcowania ze sztuką przez duże "S", aniżeli np. w cinema city. Może na ten klimat zapracowała sobie architektura starych kamienic krakowskich i obecność rynku tuż za rogiem, a może wywieszone na ścianach zdjęcia z premier filmowych i roześmiane twarze znamienitych aktorów, nie wiem - to po prostu wisi w powietrzu. Przystępna cena stanowi również ważny szczegół w całej sprawie. Możemy się skusić na seanse "za piątkę", czyli filmy, które obejrzeć warto, a nawet trzeba, a kosztują grosze. A jeśli ktoś niekoniecznie lubi to, co lubią wszyscy i od kina oczekuje czegoś więcej, to serdecznie zapraszam na cykle kina niemieckiego, węgierskiego, itd. Tylko trzeba dobrze trafić.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet