Kino 5D Extreme

Based on 9 reviews

Add photos
7 zł zamiast 18 zł za bilet do kina 5D Extreme
Wraz z kuponem kupionym na stronie http://citeam.pl/oferty/cala-polska można iść do kina 5D Extreme za 7 zł.
7 years, 5 months ago

Od tradycyjnego kina wyróżnia je to, że widz może poczuć podmuch wiatru na twarzy, czy kropelki wody w trakcie sceny wpadania do morza. Dzięki specjalnym okularom połączonym z najnowszą technologią, widz ma wrażenie, że znalazł się w samym środku filmowej ... Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
ul. Obrońców Wybrzeża 1 (Galeria Przymorze)
80-398 Gdańsk
(058) 778-00-00
www.kino5dextreme.pl/gdansk/

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years ago

  Apiriceatpon for this information is over 9000-thank you!

 • Anonim
  0
  5 years, 2 months ago

  This is very exciting ^_^I don't have a whole lot of ideas as far as a chllneage, I did like it in Sims Online that as we built our skills we were able to achieve more actions. Can this be possible instead achieving objects? Maybe we can gain skills to Craft the objects instead?

 • Monika "Szubi" Szubska
  75
  7 years, 7 months ago

  Ostatnio byłam tam na filmie pt. "Tsunami", który trwał ok. 15 min. Był to film animowany z takimi efektami 5d jak: ochlapująca twarz woda, podmuch wiatru, przeskakujące po nogach "niby szczury" czy dym, bańki mydlane i ogień z przodu sali. Myślę, że raz na pewno warto się tam wybrać żeby zobaczyć coś nowego.

 • Anonim
  0
  7 years, 7 months ago

  Warto się wybrać na taki seans 5D nie tylko z dzieckiem, ale i samemu z czystej ciekawości. Najlepiej zapytać się obsługi przed wyborem seansu, który z dostępnych filmów zapewnia największą ilość doznań i efektów. Pomimo tego, że seans przeciętnie trwa do 20 minut, to jest w stanie dostarczyć rozrywki i satysfakcji. Momentami naprawdę można się czegoś przestraszyć lub odruchowo uchylić głowę przed lecącym przedmiotem :) Różnorodność efektów jest imponująca, choć za granicą bywają lepsze kina 5D. Cena - moim zdaniem - jest odpowiednia, zniżki dla studentów. Gorąco polecam!

 • Anita Łazuta
  735
  7 years, 7 months ago

  Wybranie seansu w tym kinie, nie jest na pewno wyrzuconym pieniądzem, choć filmy nie są zbyt długie, około 20 minutowe. Dostarcza ono jednak masę wrażeń- nie tylko przenosi widza w sam środek akcji, ale pozwala "poczuć" film wszystkimi zmysłami. Polecam serdecznie

 • Agata "Egi" Olechnowicz
  325
  7 years, 7 months ago

  Zupełnie nowy wymiar rozrywki - 5 wymiar!
  Rzeczywiście oferta dostepnych filmów nie jest jeszcze zbyt szeroka, ale trzeba wziąc poprawkę na to, że ta dziedzina kinematografii jeszcze raczkuje. Jednak bez względu na to czy wybierzemy się w podróż do wnętrza ziemi, czy spacer po opuszczonym domu czy damy się porwac tsunami niezapomniane wrażenia gwarantowane!
  A ceny też przystepne bo nieprzekraczające 17zł.

 • Kamila .
  465
  7 years, 8 months ago

  Pierwsze kino 5 d w Trójmieście! Minus, bo krótkie filmy o specyficznej tematyce, ale warta odwiedzenia atrakcja!

 • Piotr "8" T.
  15
  7 years, 9 months ago

  Niestety seanse są tylko kilkunastominutowe, a oferowane filmy są adekwatne dla dzieci i młodzieży. Niemniej jednak serwowane zmysłom atrakcje i emocje sprawiają, że warto się wybrać do 5D.

 • Martyna Napiórkowska
  25
  7 years, 9 months ago

  Od tradycyjnego kina wyróżnia je to, że widz może poczuć podmuch wiatru na twarzy, czy kropelki wody w trakcie sceny wpadania do morza. Dzięki specjalnym okularom połączonym z najnowszą technologią, widz ma wrażenie, że znalazł się w samym środku filmowej akcji.

  Specjalne filmy trwają od 15 do 20 minut.Są adresowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Najczęściej przenoszą widza w miejsca gdzie trudno się znaleźć np. na dno oceanu, czy w środek rozszalałego tsunami.

  Takiej rozrywki nie daje w Polsce nic poza Kinem 5D Extreme!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet