KEN Center

Based on 2 reviews

Add photos
Cukier za 4.39!!!
Promocja w Leclercu w KEN Center na Ursynowie! Uwaga - jeden klient może wziąć maksymalnie 10kg jednorazowo! (To nie żart!)
7 years, 6 months ago

Całkiem miłe i sympatyczne centrum handlowe. Sklepów może nie jest dużo (głownie obuwnicze, cukiernie, jedna knajpa), całość też nie powala konsumenta swoim ogromem i różnorodnością towarów. Galeria jest dość młoda, powstała właściwie jako rozszerzenie jednego z pierwszych warszawskich hipermarketów - ... Categories: Shopping Centres  Stores 
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa
48 22 389 86 00

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
  8 years, 1 month ago

  To bardzo małe centrum handlowe, a raczej kilka sklepów przy supermarkecie. Jeśli ktoś uprawia szoping głównie dla radości zakupów, tam z pewnością nie poszaleje. Jest jedna duża drogeria i parę sklepików modowych. Godny polecenia jest sklep zoologiczny ze sporym asortymentem artykułów dla zwierząt. No i duży plus za Grycana:).

 • Tomek "Tomo" Piętowski
  270
  8 years, 4 months ago

  Całkiem miłe i sympatyczne centrum handlowe. Sklepów może nie jest dużo (głownie obuwnicze, cukiernie, jedna knajpa), całość też nie powala konsumenta swoim ogromem i różnorodnością towarów. Galeria jest dość młoda, powstała właściwie jako rozszerzenie jednego z pierwszych warszawskich hipermarketów - "Leclerca". Nie jest zbyt tłoczno ale zawsze trochę ludzi się kręci - miejsce więc nie wieje pustkami, co czasem sprawia przygnębiające wrażenie. Są lody Grycan, jest kilka fajnych knajpek i sklep z grami planszowymi - Graal. Generalnie - bardzo ok!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet