Kebabistan

Based on 5 reviews

Ceny typowe dla takiego miejsca, oferta w menu również. Wystrój bardzo przyjemny, prosty. Obsługa jest miła, a jedzenie smaczne. Co ciekawe właściciele dbają o utrzymanie tradycji i do kebabów nie wydawane są widelce :) The prices in this place are ... Categories: Fast food  Kebab  Restaurants  Turkish 
Monte Casino 36/1
Sopot


Alcohol: None
Outdoor tables: no
Wheelchair accessible: no
Waiter service: no
Take-out: yes
Delivery: yes
Reservations: no
Menu for kids: no
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Price range: 
Elegant attire: no
Vegetarian menu: yes

Reviews

 • Marek "Łuki" K.
  35
  7 years, 5 months ago

  Bardzo dobra lokalizacja to niewątpliwy plus tego lokalu. Kebab jest bardzo pyszny. Mięso soczyste, dobrze doprawione, smaczna surówka, chrupiąca bułka i świetny sos. Coś dla siebie znajdą także wegetarianie. Zaskoczeniem dla niektórych może być jedynie brak widelców przy podawaniu posiłków. Kebabistan otwarty jest do późnych godzin nocnych, dlatego po skończonej imprezie można do niego wpaść na coś szybkiego do zjedzenia. Jeden z najlepszych fast foodów w Sopocie. Polecam serdecznie!

 • Karol "Trasher" Madyjewicz
  480
  7 years, 6 months ago

  Dobra lokalizacja, szybka obsługa, miło, ciepło;) i smacznie. Po dobrej bibie, przed wejściem do skm, jak znalazł :)

 • Kamila .
  465
  7 years, 6 months ago

  Jest mega! Świetna miejscówka. Miła obsługa. Kebab z wołowiny i kurczaka. Mega pomysł można dostać bez bułki za to w kubeczku i do tego fryty na wierzch. Ceny przystępne za to porcje- myślę, że każdy jet w stanie się tym na jeść. Gorąco polecam.

 • beata "bobuś" kobylańska
  360
  7 years, 6 months ago

  Do kebabu ludzie mają różny stosunek nieraz bywa to jedyna przekąska jaką można dostać na ciepło wracając z jakiejś imprezy...niektórzy są gorąco za inni bardzo przeciw...tutaj trafiłam na całkiem smaczny kebab, który zadowolił moje wybredne podniebienie, wystrój mnie nie interesował, bo brałam na wynos:) Jest więc w miarę smacznie i blisko, więc plusik.

 • Natalia "Natalia88" ...
  235
  7 years, 7 months ago

  Ceny typowe dla takiego miejsca, oferta w menu również. Wystrój bardzo przyjemny, prosty. Obsługa jest miła, a jedzenie smaczne. Co ciekawe właściciele dbają o utrzymanie tradycji i do kebabów nie wydawane są widelce :)

  The prices in this place are typical, as is the menu. The interior is simple but very nice. The staff is really nice and the food's yummy. The owners care for the tradition and therefore you have to deal with your kebab without the help of a fork :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet