Kato Bar

Based on 4 reviews

Imigrant z ul. Gliwickiej narobił sporo zamieszania i szybko doczekał się renomy unikalnego miejsca. Kato Bar prowadzony przez charyzmatycznego Dominika Tokarskiego pojawił się na Mariackiej z ciekawym planem działania. Mimo niewielkich rozmiarów i surowego wystroju zachęca ciekawymi smakami trunków, smacznymi ... Categories: Night Life  Pubs and bars 
ul. Mariacka 13
Katowice


Reviews

 • Monika "Mo" Kędzierska
  20
  7 years, 3 months ago

  Sam pomysł koncertów w oknie Kato Baru - świetny. Jednak idąc na pierwszy koncert i nie wiedząc wcześniej jak wygląda lokal - nieco się zawiodłam. Spodziewałam się wielkiego wystawowego okna, a tymczasem zastało mnie dość wąskie okienko. Jednak muzyka nie jest do oglądania, a do słuchania - a na to narzekać nie można, nagłośnienie w porządku. Ponownie pochwalam zamysł koncertów, jak i ideę zabawy na świeżym powietrzu! :)

 • Daria Zając
  160
  7 years, 4 months ago

  Wczoraj (29.04) odbył się na ulicy Mariackiej event,który poza kontekstem kulturalnym realizował się pod względem charytatywnym. Wszystko zostało zorganizowane przy współpracy właśnie KATObaru. Postanowiłam się tam wybrać ze znajomymi. Bawiliśmy się przednio. Ogólnie można było posłuchać fajnej muzyki, pooglądać miłośników deskorolek którzy pokazywali najlepsze tricki! Była też impreza w autobusie.

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 5 months ago

  Wystrój jest raczej nieco ascetyczny, a płacić można tylko gotówką, raz byłam świadkiem kłótni przy barze z tego powodu, no ale... co by nie napisać KATO to po prostu KATO. I Katowice bez tego miejsca nie mogą już funkcjonować.
  O oknie baru odbywają się świetne i bardzo klimatyczne koncerty. Ponieważ artyści śpiewają z okna, publiczność musi podejść dosyć blisko, wymusza to pewną intymność, która jest jednak na plus. Na koncertach zwykle pojawiają się bardzo barwni słuchacze, a atmosfera jest rewelacyjna, ludzie podchodzą do siebie, zapoznają się i rozmawiają na tematy muzyczne. Każdy, kto lubi takie wydarzenia powinien stać się bywalcem KATO.

 • Aneta Władarz
  125
  7 years, 5 months ago

  Imigrant z ul. Gliwickiej narobił sporo zamieszania i szybko doczekał się renomy unikalnego miejsca.
  Kato Bar prowadzony przez charyzmatycznego Dominika Tokarskiego pojawił się na Mariackiej z ciekawym planem działania. Mimo niewielkich rozmiarów i surowego wystroju zachęca ciekawymi smakami trunków, smacznymi daniami i szeroką gamą wydarzeń kulturalnych mających miejsce w środku lokalu bądź też na zewnątrz.
  Co bardziej poinformowani kojarzą koncerty odbywające się przed pubem, w oknie Kato Baru. Pomysłowa inicjatywa gromadzi mnóstwo fanów muzyki różnorakiej, a Kato zbiera pochwały i błyszczy w blasku fleszy. Do tej pory odbyły się koncerty m.in. zespołów KAMP, Muchy, raperów Fokusa i Rahima.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet