Jean Louis David

Based on 1 review

Add photos
40 zł taniej balayage/kontarst
Odwiedzając Jean Louis David w dniach od 1. marca do 30. kwietnia, możecie skorzystać ze specjalnej oferty rabatowej na balayage/kontrast i zaoszczędzić 40 zł.
7 years, 5 months ago

Salon fryzjerski na dość dobrym poziomie, podobnie jak ceny: kobiety- mycie z masażem, czesanie 30 zł, strzyżenie 40 zł. Mężczyźni Mycie z masażem, strzyżenie 50 zł (proponują też zabieg "odsiwiania", czymkolwiek on jest). 'Jean Louis David' Sprawia wrażenie profesjonalnego i ... Categories: Beauty  Hairdressers and Barbers 
C.H Forum ul. Lipowa 1
44-102 Gliwice
32 335 73 64
http://www.jld.com.pl/salony/

Price range: 

Reviews

  •  "lemonade"
    280
    7 years, 5 months ago

    Salon fryzjerski na dość dobrym poziomie, podobnie jak ceny: kobiety- mycie z masażem, czesanie 30 zł, strzyżenie 40 zł. Mężczyźni Mycie z masażem, strzyżenie 50 zł (proponują też zabieg "odsiwiania", czymkolwiek on jest). 'Jean Louis David' Sprawia wrażenie profesjonalnego i takim jest, ale mam znajomych, którzy nie byli zadowoleni z ich usług. Dziwi strzyżenie damskich fryzur maszynkami, ale to działa! Salon ma w swojej ofercie rytuał Kerastase (70 zł). Plusem dla zabieganych kobiet i mężczyzn są godziny otwarcia (od poniedziałku do soboty 8-21, w niedzielę 10-20.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet