Jazz club Hipnoza

Based on 4 reviews

Całkiem interesujący klub. Byłam tam na chwilę i od razu przypadł mi do gustu. Ciekawy wystrój i muzyka. Przy wejściu odczuwa się już klimat tego miejsca. Sądzę, że oryginalne miejsce jak na spotkanie się znajomych godne polecenia tak więc: Polecam ... Categories: Clubs  Night Life 
pl. Sejmu Śl. 2
Katowice
032785713
http://www.jazzclub.pl/

Parking: Street
Reservations: yes
Waiter service: no
Accepts Credit Cards: yes
Price range: 
Wheelchair accessible: yes
Outdoor tables: yes

Reviews

 • Przemek Sadowski
  20
  7 years, 4 months ago

  Jazz Club Hipnoza to miejsce popularne wśród wśród studentów katowickich uczelni wyższych. Zawsze pełne ludzi, tętniące życiem.
  Wnętrze jest bardzo klimatyczne, w całym lokalu panuje półmrok a w tle słychać dźwięki delikatnej muzyki. Hipnoza to jedno z tych miejsc, w którym można przesiedzieć cały dzień. Serwowane jedzenie jest na naprawdę dobrym poziomie, mogę polecić prawie każdą pozycję z menu, natomiast sam jestem największym fanem zapiekanek. Są przepyszne, warte swojej ceny.
  Jedynym minusem jest chyba obsługa. Obsługujące Panie nie raz, nie dwa pozwoliły poczuć mi się nieswojo, ostatnio myślałem nad tym czy nie przeprosić kiedy podszedłem do baru po kartę a jedna z kelnerek podeszła do baru z myślą, że chcę coś zamówić. Jej reakcja na niepotrzebne podejście do baru była nieprzyjemna, mogła wyładować frustrację gdzieś na zapleczu a nie przy mnie.
  Jednakże, mimo tego jednego malutkiego minusika który da się ominąć (wysyłać do baru znajomych :P) bardzo, bardzo polecam wizytę w tym lokalu.

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 5 months ago

  W klubie organizowane są koncerty jazzowe na wysokim poziomie, grają tam zespoły takie jak: Marcin Wasilewski Trio, Kammerflimmer Kollektief, Hidden Orchestra. Hipnoza jest otwarta codziennie do drugiej w nocy. Od kiedy obowiązuje zakaz palenia w miejscach publicznych, Hipnoza znacznie odetchnęła, teraz można tam wciągać powietrze pełna piersią, bo wcześniej było to bardzo trudne. Po wieczorze spędzonym w jazzowym klimacie, wszystkie ubrania wymagały natychmiastowego uprania.
  Na duży plus zasługuje jedzenie w tym miejscu, jest bardzo smaczne, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na tamtejszych sałatkach, zapiekankach i makaronach. Wszystkie potrawy można zamówić telefonicznie do domu, ale będzie to duża strata, ponieważ najlepiej smakują właśnie tam, w klubie, kiedy siedzi się na miękkiej kanapie, światła są przyciemnione, a z głośników płynie przyjemna mużyka.
  Wystrój i klimat tego miejsca są jak najbardziej pociągające, jednak obsługa powinna być bardziej przyjaźnie nastawiona do gościa, a łazience przydałoby się gruntowne odświeżenie.

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Przemek Sadowski kurczę, co do obsługi to muszę się zgodzić. ostatnio kilkakrotnie zdarzyło mi się stać przy barze, czekać na obsłużenie i usłyszeć tekst typu "ale ja nie lubię tej pracy". takie komentarze właściwe są na zapleczu a nie stojąc na przeciw klienta.
 • Róża "ajlajQ"
  95
  7 years, 6 months ago

  To miejsce kultowe, zawsze pełne ludzi, tętniące życiem. Można tu wpaść o każdej porze, czy to na herbatę, czy to na piwo i oczywiście dobrze zjeść.
  Polecam wszelkie zapiekanki, które są gigantyczne.
  Największymi minusami lokalu są toalety, którym przydałby się remont, oraz wysokie ceny rezerwacji.
  Za to na plus: od pewnego czasu kartą można płacić od złotówki, a nie jak dawniej od 20 zł.

  Useful (2) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "lemonade" Bez dwóch zdań, miejsce, które ma w sobie to "coś"
  "Agness" Popieram, trudno znaleźć w okolicy miejsce z podobnym klimatem.
 • Sylwia "winga"
  295
  7 years, 6 months ago

  Całkiem interesujący klub. Byłam tam na chwilę i od razu przypadł mi do gustu. Ciekawy wystrój i muzyka. Przy wejściu odczuwa się już klimat tego miejsca. Sądzę, że oryginalne miejsce jak na spotkanie się znajomych godne polecenia tak więc: Polecam !

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet