Inferno

Based on 5 reviews

Add photos
Studenckie poniedziałki
Piwo lane za 4 zł
7 years, 4 months ago

Lokal w samym centrum - bardzo dobra lokalizacja. Dużo miejsca, dwa bary, parkiet. Barmani mało profesjonalni, co prawda potrafią zrobić fajnego drinka, ale podrywanie wszystkich dziewczyn stojących w kolejce do baru chyba nie należy do ich głównych obowiązków... Piwo i ... Categories: Night Life  Pubs and bars 
Targowa 9
41-200 Sosnowiec
32 292 88 88
www.inferno.sosnowiec.pl/

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 1 month ago

  A ja nie polecam- w karcie dań mają frytki-chcąc je zamówić trzeba je zamówić z daniem głównym co jest i ok ale karta dań o tym nie informuje. Kelnerka zamówienie przyjęła na same frytki, a za 10 minut przyszła z wiadomością od "szefa kuchni", która brzmiała "jak chcecie same frytki to idźcie sobie do mcdonalda"- chamstwo w czystym stylu.

 • Anonim
  0
  5 years, 2 months ago

  Ahh. I'm glad you told me that because I saw the tent, gusets and security and wondered what was going on. I would have taken a snap of it but I left the camera at home yesterday. Nothing too exciting though!I think these pictures were the day before, Thursday.

 • Monika "Mo" Kędzierska
  20
  7 years, 3 months ago

  Inferno to pub, restauracja i klub bilardowy w jednym. Zlokalizowany w centrum Sosnowca, nieopodal przystanku autobusowego, tramwajowego oraz dworca PKP. Lokal jest naprawdę duży, wydzielona strefa dla palących na tle innych sosnowieckich miejsc jest z pewnością dużym atutem.
  Patronem medialnym klubu jest Radio Eska, więc dobrą zabawę na parkiecie mamy gwarantowaną.
  Za piwo zapłacimy 7zł, jednak warto zwrócić uwagę na oferowane promocje: w poniedziałek każdy wypije je już za 4zł, w środę studenci (za okazaniem legitymacji) wypiją je za 5, a w „chilautowe niedziele” wszystko mamy 10% taniej. Piątki skierowane są do pań. „Lejdis Night” oferuje płci pięknej wiele promocji i atrakcji – do 22 barmani serwują drinki za darmo. Samym barmanom przydałoby się nieco mniej pewności siebie, ale na tle całości nie stanowi to wielkiej ujmy dla lokalu, który szczerze mogę polecić.

 • Mateusz "Młody" Krawczyk
  270
  7 years, 4 months ago

  Nie podoba mi się to, iż w dniu kobiet to panowie za wejście musieli zapłacić 30 zł, jednak to już nie zależy od klientów,lecz od imprezy.Atutem jednak jest to, iż we wszystkie dni poza piątkami i sobotami jest tam całkiem spokojnie i da się porozmawiać nawet w większym gronie osób.Piątkowe imprezy są dosyć głośne co uniemożliwia kontakt z innymi osobami.Także ciężko jest się wtedy dogadać z obsługą co do zamawianego drinka,bądź też piwa-nie słyszą co mówimy.Obsługa według mnie jest jak najbardziej w porządku,potrafią dostosować się do potrzeb klienta i są życzliwi.Drinki w piątkowe dziewczęce wieczory troszkę słabe, jednak nie możemy oczekiwać cudów w darmowych drinkach.Ciekawy wystrój oraz wygodne kanapy na parterze.Dodatkowym atutem jest możliwość palenia w wyznaczonej strefie.Mamy także parkiet i drugi bar na pierwszym piętrze.Nie brakuje miejsca, jednak w piątkowe wieczory lepiej wpaść wcześniej niż przed 20 lub też po prostu zrobić rezerwacje.

 • Joanna .
  255
  7 years, 5 months ago

  Lokal w samym centrum - bardzo dobra lokalizacja. Dużo miejsca, dwa bary, parkiet. Barmani mało profesjonalni, co prawda potrafią zrobić fajnego drinka, ale podrywanie wszystkich dziewczyn stojących w kolejce do baru chyba nie należy do ich głównych obowiązków...
  Piwo i drinki drogie, jednak od czasu do czasu można zaszaleć :)
  W lokalu wydzielone stoliki dla palaczy - bardzo duży plus.
  Szatnia obowiązkowa i w dodatku płatna, 1zł za rzecz, do przeżycia.
  Muzyka głośna, wystrój przyjemny, na piątkową imprezę miejsce idealne .

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet