Hulakula

Based on 8 reviews

Add photos
Studencki poniedziałek!!!
W poniedziałek w Hulakula możesz bawić się taniej i dłużej! Godzina gry w kręgle to tylko 40 zł przez cały dzień, mamy też promocję na piwo (5 zł) i pizzę (wszystkie pizze za 12 zł!), a w bilard przez cały dzień zagrasz za jedyne 16 zł!
7 years, 4 months ago

Super miejsce. Fajnie zlokalizowane - w BUWie. Może być miejscem odskoczni po godzinach nauki i buszowania wśród książek. W Hula kula można pograć w kręgle i bilard. Można skorzystać także ze ścianki wspinaczkowej i wyszaleć się tańcząc. W tym centrum ... Categories: Bowling, billiards and darts  Climbing walls  Night Life  Playgrounds  Pubs and bars  Sports & Recreation 
ul. Dobra 56/66
00-312 Warszawa
0225527400
www.hulakula.com.pl/

Wheelchair accessible: yes
Waiter service: yes
Reservations: yes
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Price range: 
Outdoor tables: yes

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 1 month ago

  Well I gotta say I love how Faceless seems to deem your pics unappropriate but aptrlenpay my 20 year old stepsister in law posts tons of pics of herself in Bikini's for sexual attention obviously amongst other girls who have posted worse but faceless seems to think they do not violate the terms and conditions *shakes head* quick we must run to the bunkers and hide we are aptrlenpay inappropriate!! lol love you my Brit twin/cake mate <3 <3

 • Błażej "bb" Białczyk
  0
  6 years, 3 months ago

  Miejsce zlokalizowane w BUWie - Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, ktora znajduje sie nad wisla. Ciekawe eventy, koncerty, dyskoteki, rozne promocje. Dobre miejsce na weekendowa zabawe ze znajomymi. Mozna pograc w bilard, kregle, potanczyc, a takze zagrac na automatach.

 • Anonim
  0
  6 years, 7 months ago

  A strnoy www &#8211; katolickie też Pan jakieś poleca, poza blogami? Bo znam dobrą stronę www.Pozdrawiam!DeMatth

 • Marika "mariczka" Chrobocińska
  170
  6 years, 8 months ago

  W samym sercu warszawskiego Powiśla – jednej z najbardziej malowniczych dzielnic stolicy, w podziemiach ultranowoczesnego gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej znajduje się HULAKULA
  Hula kula jest to rozrywkowe centrum miasta znajdujące się przy ulicy dobrej 56/66 w warszawie. W klubie hula kula znajduję się wiele atrakcyjnych rozrywek miedzy innymi Bowling, Bilard, ścianka wspinaczkowa, VIP-room, place zabaw dla dzieci, restauracje i bar. To nie tylko club z nowoczesna muzyką, ale także centrum rozrywki dla każdego. Jest to miejsce, w, którym można się świetnie zabawić a także usiąść i wypić drinka. W clubie poza zwykłymi imprezami organizowane są wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny, imprezy dla firm. Myślę, że to idealne miejsce na wyjście wieczorem z przyjaciółmi, spędzenie wolnego czasu a także na świetną zabawę w fleszu świateł.

  Useful (0) Funny (0) Cool (1) Interesting (1)
  Flag as unappropriate
  Ewa cocieto moja ulubiona kręgielnia :) przy okazji dobre jedzonko i drinki. Na imprezie jeszcze nigdy nie byłam, ale wszystko przede mną ;)
  Kinia "Misia" Kinia Imprezka bardzo fajna, byłam i polecam :-))
 • Marek "Łuki" K.
  35
  7 years, 5 months ago

  "Hulakula" to bardzo fajne miejsce. Lokal oferuje bardzo dużo atrakcji. Można się tam bardzo dobrze pobawić na dyskotece, pograć w kręgle lub bilarda. Czas mija tam bardzo szybko i nie sposób się nudzić. Ceny są bardzo przystępne, a obsługa bardzo miła i sympatyczna. W sobotnie popołudnia często można tam spotkać dzieci bawiące się ze swoimi rodzicami na placu zabaw. Myślę, że każdy kto odwiedzi to miejsce znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolony. Dodatkowym plusem jest także smaczne piwo. Jednym słowem można coś zjeść, napić się i fajnie pobawić.

  Polecam szczególnie osobom pragnącym świetnej rozrywki.

 • Martyna
  20
  7 years, 5 months ago

  Miejsce- hybryda. Można tam robić niemalże wszystko. Ale od nadmiaru głowa nie boli. Traci jednak na tym klimat lokalu, który ma ogromne wnętrze, a wystrój sprawia, że czujesz się jak w Super Mario Bros. Na to wpływa również obecność dzieci, szczególnie w sobotnie popołudnia, przez co Hulakula pozostaje przede wszystkim centrum rozrywki a nie pubem z kręglami i innymi atrakcjami.

 • Milena "Mili" Walczak
  145
  7 years, 10 months ago

  Bardzo fajne miejsce.
  Myślę, że każdy student powinien chociaż raz wybrać się do Hulakula i zobaczyć cóż oferuje to sławne już miejsce ;)

 • "Akishja"
  175
  8 years ago

  Super miejsce. Fajnie zlokalizowane - w BUWie. Może być miejscem odskoczni po godzinach nauki i buszowania wśród książek. W Hula kula można pograć w kręgle i bilard. Można skorzystać także ze ścianki wspinaczkowej i wyszaleć się tańcząc. W tym centrum rozrywki oferowane są zniżki dla studentów i co jakiś czas wprowadzane są czasowe promocje. Np w piątkowy wieczór od godziny 20.00 do 1.00 lokal oferuje piwo i soft drinki za darmo (wstęp wtedy kosztuje 25pln). W restauracji studencki lunch kosztuje 12pln, a normalny 16pln. Do godziny 18 obowiązuje także zniżka na piwo.

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Damian Czuję się przekonany. Szukałem tego typu miejsca, teraz juz wiem, że Hulakula jest w czołówce tego typu lokacji, które należy rozważyć. Pozdrawiam!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet