House of Beer

Based on 8 reviews

Jeśli ktoś lubi brytyjski klimat, zapach dobrego piwa i długie drewniane bary, musi koniecznie odwiedzić House of Beer. Jest to jedno z niewielu miejsc na Krakowskim Rynku, do którego z chęcią wracam. Dom piwa zapewnia nam ponad 100 gatunków piw ... Categories: Night Life  Pubs and bars 
ul. Św. Tomasza 35
31-027 Kraków

http://www.houseofbeerkrakow.com/

Reviews

 • Magdalena "Magenta" Urban
  15
  6 years, 6 months ago

  Cudze chwalicie, a swego nie znacie! House of Beer to wspaniałe miejsce, jeśli chce się posiedzieć z przyjaciółmi i napić naprawdę dobrego piwa. Zaletą tego lokalu jest imponujący wybór gatunków piwa, z których wiele pochodzi z małych lokalnych browarów. Jedynym minusem dla mnie są niezbyt wygodne skórzane kanapy, ale dla tak wspaniałego piwa można przymknąć na to oko.

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 7 months ago

  House of beer is one of the best places to go to if you are yearning for a sip of a delicious bottle or glass of cold beer. The variety of this drink is so wide, that it's really hard to make a choice. You can try what beer matches your taste best. There are many beers from afar, but also many small, local, polish brands - undoubtedly worth trying. There is a lot of room, but you have to remember, that if you want to sit down, especially in the evening, you need to call and reserve a table - the place is hugely popular.

 • Dawid "Shin" Dzień
  105
  6 years, 9 months ago

  Great prices, huge variety of beers from all over the globe and great localisation are the things that make House of beer a place to go if you are in for a pint of this greatest drink of all. No matter if u just one to go in for a quick drink, come here with friends and enjoy a football match with friends or have a guys night out coalesced with beer tsting. This is a place for all those things.

 • Magda "mgawlik" Gawlik
  185
  6 years, 9 months ago

  House of Beer to wymarzone miejsce dla smakoszy piwa. Orgomna ilość piw do wyboru, gustownie urządzone wnętrze, wygodne kanapy, super klimat to wszystko można znaleźć właśnie w tym miejscu. Duża zaletą jest to, że barmani oraz barmanki są bardzo dobrze zorientowani w tematyce piw, dlatego wystarczy opisać smak na jaki się ma ochotę a oni z łatwością pomogą wybrać odpowiednie piwo.

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 9 months ago

  House of Beer to moim zdaniem jedno z najlepszych miejsc w Krakowie, w którym możemy napić się naprawdę dobrego piwa. Różnorodność smakowa tego trunku, jest wręcz imponująca. Od miodowego, pszenicznego do jagodowego(które jest moim zdecydowanym faworytem). Idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi. Minusem jest jednak to, że zazwyczaj jest tam bardzo gorąco, co może być przy dłuższym pobycie uciążliwe.

 • M. "Magda" H.
  35
  7 years, 4 months ago

  Dla niektórych "piwo" i "piwo jasne" to synonimy. W jakże poważnym tkwią oni błędzie! Przekonać się o tym mogą odwiedzając właśnie House of Beer. Różnorodność smaków piwa, jakie są tu oferowane, jest naprawdę imponująca. Można spróbować tu piwa ciemnego, pszenicznego, miodowego, owocowego... W dodatku pochodzą one z całego niemal świata. Tym bardziej niewiarygodna jest przystępność cen w tym lokalu.
  Gorąco polecam!

 • Em Gie
  35
  7 years, 4 months ago

  Od tych wszystkich piw może sie zakręcić w głowie. Miejsce idealne zarówno na męskie wieczory przy piwie jaki i kobiece pogaduchy przy piwku np. owocowym czy miodowym. Polecam szczególnie ze względu na niewygórowane ceny co jest dużą zaletą.

 • Jonasz Wiercioch
  50
  7 years, 5 months ago

  Jeśli ktoś lubi brytyjski klimat, zapach dobrego piwa i długie drewniane bary, musi koniecznie odwiedzić House of Beer. Jest to jedno z niewielu miejsc na Krakowskim Rynku, do którego z chęcią wracam. Dom piwa zapewnia nam ponad 100 gatunków piw z przeróżnych zakątków świata. Delektując się piwnymi smakami świata śmiało można obejrzeć mecze piłki nożnej. Pub ma także świetną lokalizację, gdyż znajduje się nieopodal Rynku Głównego, toteż jeśli przygoda z piwem zacznie nas nudzić śmiało można wyruszyć w dalszą hedonistyczną podróż w głąb Krakowa. Jest to zdecydowanie miejsce wyjątkowe i oryginalne. Zapewne niejeden po wizycie w pubie będzie chciał mieć taki dom na własność :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet