H&M

Based on 2 reviews

Add photos
WYPRZEDAŻE
Sezon wyprzedaży ruszył! wiele produktów przecenionych!
7 years, 3 months ago

Duży sklep, ogromny wybór. Rzeczy podzielone na działy. Jeżeli są jakieś przeceny to od razu je widać. Ogólnie 4 kasy, trochę za mało przymierzalni. Ogólnie do przeżycia. Jakość ubrań bardzo dobra, nie można narzekać. Oprócz pań przy kasach innych pracowników ... Categories:
ul. Staszica 8b
41-200 Sosnowiec
32 363 10 40

Reviews

 • "alex"
  40
  7 years, 3 months ago

  lubię H&M, ale niestety z biegiem czasu od kiedy pojawił się na polskim rynku jakość ubrań zdecydowanie się pogorszyła. Wiem, bo mam porównanie z H&M w Holandii jakieś 5 lat temu.. wtedy jakoś ubrań była na poziomie ZARY.. czyli na bardzo wysokim. Teraz niestety t-shirty, czy to damskie czy męskie, jakościowo powoli zbliżają się do new yorkera.. jednak z cenami już tak nie jest. Ogólnie H&M jest na czasie, i wszyscy się nim zachwycają, ja też lubię projekty tamtejszych ubrań, obuwia, biżuterii, jednak tak jak pisałam wcześniej, to już nie jest taki H&M jak parę lat temu. Teraz H&M idzie w ilość i silną popularyzację marki a nie w jakość, jaka była ich dawną dewizą.

 • Joanna .
  255
  7 years, 4 months ago

  Duży sklep, ogromny wybór. Rzeczy podzielone na działy. Jeżeli są jakieś przeceny to od razu je widać. Ogólnie 4 kasy, trochę za mało przymierzalni. Ogólnie do przeżycia. Jakość ubrań bardzo dobra, nie można narzekać. Oprócz pań przy kasach innych pracowników nie widać.

  Useful (1) Funny (1) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Mateusz "Młody" Krawczyk Ogólnie,Ogólnie to jakoś ubrań w H&M jest beznadziejna.Niektóre koszule i bluzy fabrycznie są juz " zmechacone"
  Joanna . może na dziale męskim, na damskim jakość jest do przyjęcia.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet