Helios

Based on 4 reviews

Kina Helios to miejsce na świetną rozrywkę. Pomijając świetne filmowe propozycje, warto wspomnieć trochę o cenach. Bilet wstępu dla dorosłego od pon do czw- 19 zł,a od pt do niedz- 21 zł, dzieci natomiast mogą obejrzeć film już 15zł (juniorzy), ... Categories: Entertainment and Arts 
ul. Świętojańska 15/Czesława Miłosza 2
Białystok
85 741 13 56
http://www.heliosnet.p

Reviews

 • Magdalena "magduska" Jankowska
  395
  7 years, 7 months ago

  Kina Helios są obecnie w dwóch najbardziej obleganych galeriach w Białymstoku. Liczne promocje i zróżnicowanie repertuaru to niewątpliwe atuty tego miejsca. Ceny biletów nie są strasznie wygórowane jednak drugie tyle zapłacimy za popcorn i cole. Warto więc pomyśleć o jakimś napoju wcześniej i nie przepłacać za niego w kinowym sklepiku. Sale kinowe są przestronne fotele wygodne (te w galerii "Białej" troszkę wygodniejsze) i co najważniejsze nikt nam nie zasłania gdyż fotele umieszczone są w taki sposób żeby każdy mógł swobodnie oglądać film i wyprostować nogi. Ciekawą opcją są też kanapy dla zakochanych jednak te są dostępne tylko w kinie w galerii "Alfa".

 • Joanna "Aria" Kalinowska
  190
  7 years, 8 months ago

  Jak to kino w multipleksie nawiew, podwiew, duży ekran jednak brak klimatu prawdziwego kina. Strasznie suche powietrze sprawia, że człowiek pije jak smok.

 • Karolina "karola"
  70
  7 years, 9 months ago

  Dobrze, że jest takie miejsce w Białymstoku. Naprawdę fajne kino - świetne efekty dźwiękowe przede wszystkim. Poza tym kultura i porządek. Ceny mogłyby być trochę niższe, ale rekompensatą są liczne promocje.

 • anna "LadyAM" chołodowska
  20
  7 years, 9 months ago

  Kina Helios to miejsce na świetną rozrywkę. Pomijając świetne filmowe propozycje, warto wspomnieć trochę o cenach. Bilet wstępu dla dorosłego od pon do czw- 19 zł,a od pt do niedz- 21 zł, dzieci natomiast mogą obejrzeć film już 15zł (juniorzy), 16zł- bilet ulgowy. A we wtorki (oraz z kartą Świata Książki) specjalnie przygotowana promocja w której każdy klient kina może iść na seans za 14zł. Niewątpliwą atrakcją są organizowene raz na jakiś czas "nocki filmowe", które pozwalają na całonocne oglądanie w ciepłych, klimatyzowanych salach.Przed wypadem do tego kina warto zaopatzryć się we własną wałókę, jeżeli nie chce się zapłacić za pół litra wody 4,5zł,lub za zieloną herbatę pół litra 6,5 zł. Osobiście odwiedzam kino przynajmniej raz w miesiącu i bardzo sobie chwalę. ;)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet