Hattrick Pub

Based on 5 reviews

Hattrick to miejsce, do którego warto wybrać się ze znajomymi. Duży rzutnik i telewizory sprawiają, że jest to lokal warty odwiedzenia zwłaszcza w czasie imprez sportowych (walki bokserskie, mecze piłkarskie, siatkarskie etc). Fajna atmosfera, ceny standardowe jak w tego typu ... Categories: Bowling, billiards and darts  Night Life  Pubs and bars  Sports & Recreation 
Aleja Legionów 94A
Łomża
510 564 205
www.woddom.pl/

Reviews

 • "ginger"
  215
  7 years, 3 months ago

  Zmieniłam zupełnie zdanie o tym lokalu. W piątek 27 maja odbyło się tam otwarcie ogródka na dachu. I to był strzał w dziesiątkę. Wreszcie coś nowego w Łomży. Niby nic wymyślnego- kilka stolików, parasole, a dookoła tuje. Wydawało mi się jakby trochę na wzór pubu na dachu w NY (oczywiście nie ta klasa, nie to piętro, i tam jest bar :) , jednak te tuje robią identyczne wrażenie). Pierwsza moja myśl po wejściu na dach- fajne miejsce na imprezę na "wysokościach" pod chmurką, w jakąś ciepłą wakacyjną noc, gdyby zebrać stoliki w jedno miejsce, byłby parkiet idealny i miejsce dla dj'a. W lokalu również zostało wygospodarowane miejsce do tańczenia , maleńkie, ale liczy się, że jest. Myślę, że teraz dużo więcej osób będzie tam zaglądało, gdyż na pewno nie jest to już wyłącznie sportowy pub.

 • "ginger"
  215
  7 years, 4 months ago

  Lokal nastawiony na transmisje spotkań piłki nożnej. Jeśli chcesz obejrzeć mecz przy piwku ze znajomymi to Hattrick jest dobrym do tego miejscem. Ceny alkoholi i napojów porównywalne z innymi pubami w Łomży. Ładny wystrój. Jest tam stół do bilardu oraz maszyny. Można zamówić pizze w sąsiadującej pizzeri dagrasso. Wielki minus za pozwolenie na palenie papierosów. Byłam tam w okresie świąt Bożego Narodzenia i ludzie palili. Nie lubię smrodu papierosów dlatego tam nie chodzę.

 • sylwia Świtajewska
  370
  7 years, 5 months ago

  Według mnie jest to nieprzytulny lokal, widać, że nastawiony jest na klienta zainteresowanego sportem. Jeśli jednak lubimy grać w bilard to warto tutaj zajrzeć.

 • Anonim
  25
  8 years ago

  Fajna atmosfera, miły właściciel, barmanka obrotna i dobra zapiekanka jak na taki pub:P przyjemnie sie oglada tam mecze, walki i inne wydarzenia sportowe, atmosfera na pewno lepsza niż w pustym domu przed telewizorem. Można pograć w bilard, wypić, a nawet zamówić pizzę ze znajdującej się obok pizzerii. Nic dodać, nic ująć. Ceny alkoholu nie niskie, ale też nie wysokie:)Jak na łomżę- wysoki poziom.

 • Piotr K.
  30
  8 years ago

  Hattrick to miejsce, do którego warto wybrać się ze znajomymi. Duży rzutnik i telewizory sprawiają, że jest to lokal warty odwiedzenia zwłaszcza w czasie imprez sportowych (walki bokserskie, mecze piłkarskie, siatkarskie etc). Fajna atmosfera, ceny standardowe jak w tego typu miejscach.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet