Grycan

Based on 10 reviews

Lodziarnia oferuje przede wszystkim lody kulkowe w kilkudziesięciu smakach, ale też desery lodowe, ciasta podawane na ciepło, koktajle i soki oraz inne napoje gorące. Dla mnie Grycan jest lodowym rajem. Wszystkie smaki lodów są po prostu przepyszne, jednak najbardziej przepadam ... Categories: Ice cream  Restaurants 
ul. Grunwaldzka 141
Gdańsk
58 602 354 062

Reviews

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  Najlepsza lodziarnia w Gdańsku. Wspaniałe desery, ogromny wybór smaków. Nic, tylko jeść, jeść i jeść :). Miejsce na Długiej, atmosfera bardzo przyjemna, zarówno na randkę jak i na spotkanie ze znajomymi :). Dla tych, którzy nie mają czasu wstąpić na posiedzenie, Grycan umożliwia kupno lodów w pudełku.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agnieszka A Wszystko fajnie pięknie, tylko ceny lodów w pudełku w osiedlowych sklepach są zaskakujące wysokie! Żeby za opakowanie 500ml zapłacić ok. 9 zł?! ;) Chociaż za miętowo-czekoladowe jestem w stanie każde pieniądze wydać :P
 • Agnieszka A
  195
  7 years, 5 months ago

  Lody, lody, lody ! :))) Polecam wszystkim łakomczuchooom ! Rewelacyjne, niespotykane smaki ! U mnie wygrywają miętowe z kawałkami czekolady. Nie znam osoby, której by nie smakowały grycan'owe słodkości.

 • Weronika "Werka" Mas
  370
  7 years, 5 months ago

  Smakołyki pierwsza klasa! Najlepsze lody, i te w wafelku i w pudełku do domu. Warto wstąpić chociaż na jedną gałkę, np biała czekolada.

 • Karol "Trasher" Madyjewicz
  480
  7 years, 5 months ago

  Najlepsza lodziarnia w jakiej byłem! Ceny, jeśli brać pod uwagę wielkość porcji, do wysokich nie należą, co także wpływa na plus:)
  Polecam!

 • Anonim
  0
  7 years, 5 months ago

  Uwielbiam przychodzić tu na lody- kilkadziesiąt smaków do wyboru m.in. piernikowe, chałwowe, kokosowe, miętowe. Dla wybrednych dostępne także owocowe sorbety lub wyśmienite koktajle. Dla koneserów lodów Grycan specjalna oferta lodów, które można sobie kupić w kubełku i przechowywać w domu.
  Obsługa bardzo sprawna, sympatyczna, jednak polecam tam tylko desery, bo kawa nie jest ich mocną stroną...

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agnieszka A Tylko dlaczego te lody w kubełku są takie drogie ??? :(
 • kajma
  375
  7 years, 6 months ago

  Uwielbiam sorbetowe! Jak dla mnie mają najlepsze i jak na razie zdania nie zamierzam zmienić! Mniam! :)

 • Monika "Szubi" Szubska
  75
  7 years, 7 months ago

  Moja ulubiona lodziarnia, jestem po prostu zakochana w ich smakach. Inne lody gałkowe nie mają co się porównywać. Polecamw szczególności sorbety i desery lodowe z karty, których jest ogromny wybór. Są przepyszne i kosztują od 10 do 20 zł.

 • beata "bobuś" kobylańska
  360
  7 years, 8 months ago

  Pistacjowe lody grycan....ymmmm...można sie rozmarzyć...:P to jest coś czego nie można polecić bo nie da się tego opisać, to coś czego trzeba spróbować więc nie polecam a zachęcam do spróbowania...jeśli nie pistacja to może czekolada czy wanilia...albo sorbet ananasowy...lub koktajl:P jeśli masz dziecko możesz mu zrobić cudowną niespodziankę, bo desery dla dzieci są nie tylko smaczne ale zabawne i kolorowe, czyli dokładnie takie jakie być powinny:)

  Smacznego:)

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "Akishja" Ja bym się upierała przy sorbecie truskawkowym:)
 • Kamila .
  465
  7 years, 8 months ago

  Grycan lody od pokoleń- wiadomo, lodziarnia super. Oferta bogata. Zawsze jakieś sezonowe oferty. Same pyszności. Lodziarni Grycan jest multum w całym trójmieście mi osobiście najbardziej leży Grycan w Gdańskim Manhattanie (bardzo przyjemne wnętrze, nie ma tłumów i obiekt nie jest tak ‘otwarty’ jak np. w Galerii Bałtyckiej) także, jeśli do Grycana to tam- stałe miejsce spotkań ze znajomymi

 • Iza
  160
  7 years, 10 months ago

  Lodziarnia oferuje przede wszystkim lody kulkowe w kilkudziesięciu smakach, ale też desery lodowe, ciasta podawane na ciepło, koktajle i soki oraz inne napoje gorące. Dla mnie Grycan jest lodowym rajem. Wszystkie smaki lodów są po prostu przepyszne, jednak najbardziej przepadam za sorbetem truskawkowym, malinowym, arbuzowym, a z lodów tradycyjnych wspaniałe są bakaliowe, czekoladowe, kokosowe, sułtańskie, zabajone i… pewnie wymieniłabym jeszcze wiele smaków. Prawdziwy kosmos!

  Useful (0) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Karol "Trasher" Madyjewicz Najlepsza lodziarnia w jakiej byłem! Ceny, jeśli brać pod uwagę wielkość porcji, do wysokich nie należą, co także wpływa na plus:) Polecam!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet