GREEN WAY - BAR WEGETARIAŃSKI

Based on 2 reviews

Add photos
Promocje
Promocja Na Dowóz - Dla Firm - Rabat 10% w godzinach 11-16 Promocja W Lokalu - Studenci - Rabat 10%
7 years, 7 months ago

Naleśniki, torty warzywne, sałatki, kotlety sojowe, czyli wszystko co tylko da się przerobić na danie bezmięsne. Fajne jest to, iż w daniach jest naprawdę dużo warzyw i owoców, a nie garść sałaty i jedna truskawka. Tylko klimat nie bardzo z ... Categories: Bars  Restaurants 
ul. Czesława Miłosza 2 (Galeria Biała)
15-265 Białystok
85 874 42 69
www.greenway.bialystok.pl

Reviews

 • Magdalena "magduska" Jankowska
  395
  7 years, 6 months ago

  Fajnie że jest takie miejsce gdzie można zjeść zdrowo i bezmięsne. Dania są bogate w warzywa i owoce. Pomysł bardzo dobry lecz myślę że inna lokalizacja dla tego lokalu bardziej by się sprawdziła. Fajnie by było mieć taki lokal do którego można by było wyjść ze znajomymi i posiedzieć. Kącik w galeri raczej temu nie sprzyja. Lecz wielki plus za stworzenie takiego miejsca w Białymstoku.

 • Joanna "Aria" Kalinowska
  190
  7 years, 8 months ago

  Naleśniki, torty warzywne, sałatki, kotlety sojowe, czyli wszystko co tylko da się przerobić na danie bezmięsne. Fajne jest to, iż w daniach jest naprawdę dużo warzyw i owoców, a nie garść sałaty i jedna truskawka. Tylko klimat nie bardzo z tego względu(jest to bar w galerii handlowej), że nie ma tam wydzielonej "zatoczki", aby spokojnie zjeść lub porozmawiać - bar dzieli swój "rewir" stolikowo - krzesełkowy z kilkoma innymi barami. Ceny nie powalają na kolana, najtańsze danie to sałatka od 9,90 zł.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet