Galeria Zivkowa

Based on 2 reviews

w tej o to galerii, w niedzielę 29 maja odbyła się wystawa malarstwa Henryka Osickiego i grafiki Agnieszki Chojnowskiej. Można było również, dodatkowo obejrzeć ubrania z jedwabiu autorstwa Krystyny Staniórskiej oraz mebli firmy Kler. Najciekawsze, że wystawa przedstawia prace dziadka ... Categories: Art Galleries  Entertainment and Arts 
Makowa 8
18-400 Łomża

www.ivayla.pl

Reviews

 • "ginger"
  215
  7 years, 3 months ago

  bardzo ciekawa galeria, ładne wnętrze, miła właścicielka, a zarazem artystka. Częste wystawy wielu interesujących osobistości.

 • "ginger"
  215
  7 years, 3 months ago

  w tej o to galerii, w niedzielę 29 maja odbyła się wystawa malarstwa Henryka Osickiego i grafiki Agnieszki Chojnowskiej. Można było również, dodatkowo obejrzeć ubrania z jedwabiu autorstwa Krystyny Staniórskiej oraz mebli firmy Kler. Najciekawsze, że wystawa przedstawia prace dziadka i jego wnuczki. Dwa pokolenia, dwie techniki- doświadczenie i młodość. Jedna część wystawy- realistyczne pejzaże malowane akwarelami - Henryka Osickiego , druga to nowoczesne grafiki Agnieszki Chojnowskiej. Kolorystyka w obu wydaniach wspaniała, subtelna, jednak robiąca duże wrażenie na odbiorcy.
  Spotkanie było bardzo rodzinne i pełne wzruszeń, gdyż pan Henryk prace swej wnuczki ujrzał po raz pierwszy.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet