Galeria łódzka

Based on 2 reviews

Stara poczciwa Galeria Łódzka całkiem dobrze sobie radzi na łódzkim rynku. Niewątpliwa w tym zasługa lokalizacji. W środku centrum znajdziemy wiele sklepów, od spożywczych po sklepy z elektroniką. Galeria niczym szczególnym się nie wyróżnia, jest zwykłym centrum handlowym i takim ... Categories: Shopping Centres  Stores 
al. Piłsudskiego 15/23
Łódź

http://www.galeria-lodzka.pl/

Price range: 

Reviews

 • Magda
  20
  7 years, 3 months ago

  Warto wiedzieć, że Galeria Łódzka została otwarta 24 października 2002 roku, zatem ma prawie 10 lat i uważam, że duży sukces na koncie. Inwestorem Galerii jest niemiecka firma ECE Projektmanagment Polska. Trzy poziomowy budynek galerii handlowej jest wybudowany w kształcie litery "L" a wewnątrz znajduje się hipermarket, ok. 170 sklepów oraz kilkanaście restauracji, kawiarni i barów. Galeria Łódzka do czasu gdy powstała manufaktura, była hitem w Łodzi. No właśnie... była. Chociaż teraz i tak zainwestowano w marketing i przy Manufakturze czy Porcie można zobaczyć duże banery reklamujące Galerię Łódzką. Denerwujące jest trochę nietematyczne rozmieszczenie sklepów...Poza tym miejsce gdzie można zjeść jest tragedią. Zbyt mało stolików, a za dużo klientów, w dodatku opary z otwartych kuchni tych restauracji są nie do zniesienia...Lecz restauracje tam same w sobie są w porządku. Bardzo fajnym rozwiązaniem są te, w których sam nakładasz sobie to, co chcesz zjeść. Mimo wybudowania Portu i Manufaktury to i tak jestem za starą, poczciwą Galerią Łódzką.

 • Rafał
  65
  7 years, 4 months ago

  Stara poczciwa Galeria Łódzka całkiem dobrze sobie radzi na łódzkim rynku. Niewątpliwa w tym zasługa lokalizacji. W środku centrum znajdziemy wiele sklepów, od spożywczych po sklepy z elektroniką. Galeria niczym szczególnym się nie wyróżnia, jest zwykłym centrum handlowym i takim pozostanie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet