Galeria Kazimierz

Based on 7 reviews

Galeria Kazimierz nie jest położona w tak dogodnym miejscu jak Galeria Krakowska i nie mieści w sobie tyle sklepów, co np. znacznie większa Bonarka. Nie znajdziemy tam również kin. Z drugiej strony jednak jest to jej atutem, ponieważ osoba chcąca ... Categories: Shopping Centres  Stores 
ul. Podgórska 34
Kraków
0124330101
http://www.galeriakazimierz.pl

Price range: 

Reviews

 • Madzia "Madzia" Walkowicz
  125
  6 years, 7 months ago

  Galeria Kazimierz była, przez dosyć długi okres, miejscem moich zakupowych wypadów. Potrafiłam w niej spędzić niemal cały dzień: zakupy + jedzenie + kino. W sklepach zawsze mogłam znaleźć ubrania w moim rozmiarze, a kolejki do przymierzalni nie ciągnęły się już od drzwi wejściowych... Jedynym minusem Galerii była dla mnie jej lokalizacja - żeby się do niej dostać, musiałam przejechać niemal cały Kraków... Teraz przerzuciłam się na robienie zakupów w Galerii Krakowskiej, która stanowi dla Kazimierza chyba największą konkurencję i nie dziwi mnie to, że również moi znajomi nie odwiedzają Kazimierza, tak często jak kiedyś. Mimo to, mam bardzo dobre (nie tylko zakupowe) wspomnienia związane z tym miejscem :)

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 8 months ago

  Galeria Kazimierz nigdy nie jest moim pierwszym wyborem, ze względu na to, że mieszkam z drugiej strony miasta i bliżej mi po prostu do Krakowskiej, ale to wcale nie znaczy, że uważam, że Krakowska jest lepsza. Kazimierz jest dużo mniej zatłoczona i bardziej.."swojska". Sklepy rozplanowane są w fajny sposób i nie ma tej męczącej atmosfery co w Krakowskiej. Najczęściej chodzę tam do kina albo do Almy. Mniej ludzi, w sklepach zawsze znajdziemy potrzebny rozmiar, więcej ciuchów na promocjach, jak najbardziej polecam ;)

 • M. "Magda" H.
  35
  7 years, 4 months ago

  Galeria Kazimierz nie ma tylu sklepów co Bonarka czy Galeria Krakowska. Nie ma też tylu knajp co wspomniane City Center Bonarka. Mimo to, warto ją odwiedzić. Mam wrażenie, że robienie zakupów odbywa się tu w bardziej komfortowych warunkach niż w innych galeriach - jest spokojniej i kameralniej. Największą jednak zaletą Galerii Kazimierz jest amerykańska restauracja Jeff's!

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Em Gie tak, zdecydowanie. Jeff's to najatrakcyjniejszy punkt wycieczki po Galerii Kazimierz :)
 • Aleksandra L.
  35
  7 years, 4 months ago

  Jeśli możemy powiedzieć, że niektóre centra handlowe bywają przyjemne, to takim właśnie słowem określiłabym Galerię Kazimierz. Na swoisty klimat tego miejsca w dużej mierze wypływa fakt, że nie ma tam wielu ludzi, jak np. w Galerii Krakowskiej. Dzięki temu zakupy rzeczywiście mogą stać się dla nas przyjemnością, a nie zawodami w przepychankach na łokcie w celu zdobycia jak największej ilości wolnej przestrzeni.

  Zaletą jest również to, że towary oferowane przez poszczególne sklepy nie są bardzo przebrane, toteż istnieje większe prawdopodobieństwo, że znajdziemy interesujący nas rozmiar butów czy spodni.

 • Natalia "Leonia" Bogaczyk
  30
  7 years, 4 months ago

  Mimo że mój przedmówca twierdzi, że w Galerii Kazmierz nie ma kin, to jednak ja uparcie śmiem twierdzić, że jest cinema city i nawet bywa tam całkiem przyjemnie ze względu na niewielką ilość tłumów (być może ja tak akurat trafiam, co mi się bardzo podoba). Po seansie zawsze sobie można coś spokojnie przekąsić w kfc lub nord fish i udać się leniwie na zakupy. Nie trzeba się też wiele nagimnastykować, żeby przemierzać odległości między sklepami, gdyż są one niewielkie. Asortyment jest również nieprzebrany, jak to ma miejsce czasem w przereklamowanej i przeludnionej Krakowskiej. Właściwie to taki złoty środek pomiędzy ogromniastą Bonarką i zatłoczoną GK. Polecam serdecznie osobom, które czasem usiłują zwolnić.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Madzia "Madzia" Walkowicz W tamtejszym KFC jadłam najlepsze kurczaki w całym Krakowie:)
 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 5 months ago

  Galeria Kazimierz to bardzo przyjazne miejsce na zakupowy szał - na korzyść przemawia duża przestrzeń, brak tłumów, ciekawy wachlarz dostępnych sklepów...

  Generalnie wszystko raczej zachęca do robienia zakupów. Sama często wracam tam, aby w spokoju pochodzić po sklepach i zapoznać się z nowościami. Wokół centrum handlowego kilka znakomitych restauracji, by po czasie spędzonym na bieganiu za okazjami móc coś przekąsić, do tego rewelacyjne delikatesy Alma czy kino... Jak dla mnie super!

 • UlaS
  130
  7 years, 5 months ago

  Galeria Kazimierz nie jest położona w tak dogodnym miejscu jak Galeria Krakowska i nie mieści w sobie tyle sklepów, co np. znacznie większa Bonarka. Nie znajdziemy tam również kin. Z drugiej strony jednak jest to jej atutem, ponieważ osoba chcąca spokojnie połazić po sklepach i zrobić zakupy w bezstresowej atmosferze, nie spotka tam raczej dzikich tłumów ludzi i kolejek przy każdej kasie. Paradoksalnie centrum handlowe, które odwiedza mniejsza liczba osób jest często lepiej zaopatrzone niż zatłoczona galeria handlowa, dlatego, że przykładowo najbardziej powszechne rozmiary butów czy ubrań nie znikają tam w mgnieniu oka. Nieraz zdarzyło mi się, że sprzedawca w sklepie w Galerii Krakowskiej odesłał mnie do analogicznego sklepu w Galerii Kazimierz, bo tam jeszcze jest mój rozmiar buta czy bluzki.

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "Cinnamon" Muszę wyprowadzić Cię z błędu - w Galerii Kazimierz JEST kino, a konkretnie Cinema City
  Jonasz Wiercioch Osobiście uważam, że Galeria Kazimierz jest najlepszą ze wszystkich mieszczących się w Krakowie. Można tam w spokoju przeszukiwać sklepy, a jeśli mamy ochotę to także coś zjeść, czy pójść do kina (które faktycznie tam się znajduję ;)).

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet