Galeria Graffica

Based on 5 reviews

Najlepsza galeria w calym Rzeszowie. Najwieksza, najwiecej sklepow.Bardzo przyjemnie sie tam robi zakupy. Categories: Shopping Centres  Stores 
Plac płk. Leopolda Lisa-Kuli 19
Rzeszów
17 8627175
http://galeria-graffica.pl/

Reviews

 • Justyna "goliczek" Golik
  10
  7 years, 7 months ago

  Bardzo dobra lokalizacja, duży plus za dobór sklepów i ich rozmieszczenie. Przede wszystkim i co najważniejsze można zrobić wiele rzeczy w jednym miejscu: zrobić zwykłe zakupy, kupić kwiaty, zjeść i "dobrze się ubrać". Ciekawy wystrój. Czynne w dogodnych porach, nawet po zamknięciu Galerii możliwość robienia zakupów w Intermarche do 22. Jak do tej pory zauważyłam tylko jedną wadę, malutką: dużo osób w wieku szkolnym będących na wagarach bądź też zakochanych wybierających akurat miejsce spotkań przy fontannie.

 • "Magda"
  5
  7 years, 9 months ago

  Uwielbiam Graffice. Przede wszystkim - świetna lokalizacja. Po drugie - wiele znanych marek w jednym miejscu. Po trzecie - rozmieszczenie sklepów - super! Dodatkowo można dobrze i szybko zjeść - sphinxa, lody, czy jakiegoś fast fooda. Na dole supermarket, kwiaciarnia, optyk, pizza, h&m, orsay, cameiu, empik, promod. Na 1 pietrze m.in. vero moda, meski h&m, puma, new yorker. 2 piętro jest chyba najmniej atrakcyjne dla przeciętnego zkupowicza - sklepy sportowe i z artykułami dekoracyjnymi. Osobiście bardzo lubie tam spędzać czas. W okresie swiatecznym, na pewno bedzie mnostwo promocji, eventow i oczywiscie przecen! Jedynym minusem jest chyba tylko to, ze w zimie zazwyczaj przesadzaja z ogrzewaniem.

 • "mika"
  0
  7 years, 10 months ago

  Czekamy na konkurencje, bo poki co Graffica nie ma sobie rownych. Najwieksza, najblizsza. Z h&m, vero moda, promodem, orsayem. Czekamy na bershke, zare i pull&bear!

 • Anonim
  250
  8 years ago

  W samym centrum miasta, w samym centrum zainteresowania. Pełno fajnych miejsc, galeria po prostu klasa. Dla mnie bomba

 • "kaska"
  0
  8 years ago

  Najlepsza galeria w calym Rzeszowie. Najwieksza, najwiecej sklepow.Bardzo przyjemnie sie tam robi zakupy.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet