Galeria bonar

Based on 2 reviews

Rzadko chodzę do tego miejsca, nawet bardzo rzadko- w sumie byłam tam 3 razy. Ostatnio w marcu, na koncercie StarGuardMuffin. Oczywiście ledwie na scenie pojawił się K.Bednarek - ogłuchłam od pisku i wrzasku otaczających mnie dziewczyn .Średnia wieku 17 lat,ze ... Categories: Art Galleries  Entertainment and Arts 
ul. Wojska Polskiego 3
Łomża
862164553

Reviews

 • sylwia Świtajewska
  370
  7 years, 4 months ago

  Kiedyś bonar słynął z dobrych koncertów, wspaniałych ludzi i ciekawych inicjatyw, dzisiaj szczerze mówiąc nie wiem nic o jego działaniu, dlatego daję 4 gwiazdki, a nie 5.

 • "ginger"
  215
  7 years, 5 months ago

  Rzadko chodzę do tego miejsca, nawet bardzo rzadko- w sumie byłam tam 3 razy. Ostatnio w marcu, na koncercie StarGuardMuffin. Oczywiście ledwie na scenie pojawił się K.Bednarek - ogłuchłam od pisku i wrzasku otaczających mnie dziewczyn .Średnia wieku 17 lat,ze zdecydowaną przewagą płci pięknej, ale tego raczej wszyscy się spodziewali. Sam koncert był naprawdę super. Niemal każda dziewczyna znała wszystkie słowa utworów (byłam naprawdę w szoku). Chłopaki z Brzeskiego zespołu wykonali między innymi: „Sometimes”, „I”, dedykowany publiczności „Dokąd zmierza ten świat”, „Raz dwa w górę ręce” czy „Ganja Trip” oraz oczywiście nie mogło zabraknąć "Dancehall Queen". Wszyscy bawili się do samego końca. Niestety sala w MDK jest bardzo mała, jak na tak duże zainteresowanie publiczności i było okrutnie gorąco!! Ogólnie dawno tak dobrze nie bawiłam się na koncercie. Dużym plusem był również support- zespół z Koszalina- Raggafaya, o którym usłyszałam wtedy pierwszy raz. Chłopaki pokazali styl i niesamowicie potrafili rozgrzać publiczność. Usłyszeliśmy, między innymi, „Bakagenci”, „Cza cza cza”, „Cała sala” i „Miłość do muzyki”.
  Klimaty reggae, roots, dancehall to bardzo pozytywne wibracje, które łatwo wpadają w ucho- namawiam do posłuchania, wszystkie osoby, które do tej pory nie miały styczności z tym rodzajem muzyki.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet