Flo

Based on 5 reviews

Flo poprawi nastrój każdemu kupującemu. I oglądającemu również ;) W tym sklepie możemy zaopatrzyć się w rzeczy, służące do dekoracji domu ale także w nietypowe zabawki. Znajdziemy tu niebanalne pomysły na prezenty. Flo odznacza się kolorem i nietypowym asortymentem. Zabawne ... Categories: Stores 
Kaspra Drużbickiego 2
Poznań


Reviews

 • Marta "Heaen" Ciesielska
  0
  7 years, 3 months ago

  Byłam pełna nadziei wchodząc do tego sklepu. Niestety nie zostały one spełnione nawet w połowie. Miejsce bardzo masowe, niby oryginalne, ale wszystko tam jest "made in china". Gadżety śmieszne, choć moi znajomi raczej nie gustują w takich prezentach.
  Generalnie na allegro można znaleźć podobne cuda o połowę taniej i nie przepłaca się za malutki nadruk z nazwą firmy na poduszce. Jedyne, co na dłużej przyciągnęło moje oko to fantazyjne i kolorowe kubki. Ach i olbrzymi jednorożec na wejściu.

 • Monika "Monia"
  0
  7 years, 5 months ago

  Flo to pełen fantazji kolorów i kształtów sklep z niepowtarzalnymi gadżetami.
  Idealny, kiedy szukamy prezentu dla kogoś bliskiego, bądź chcemy zmienić wystrój własnego pokoju. Polecam wszystkim tym, którzy lubią kreatywność
  i maja duże poczucie humoru.

 • Damian "Slayer" Kędzia
  25
  7 years, 10 months ago

  Generalnie boję się takich miejsc. Ten bijący po oczach róż i fiolet. Ta masa dziwnych zabawek, wszechogarniający plusz... No cóż bez jakiejś kobiety obok ciężko się przemóc i wejść do tego mało męskiego lokalu. Jednak, gdy już opanujemy szok związany z dziwną kolorystyką, nawiązującą do psychodelii lat 60. to można się w spokoju rozejrzeć. I jeśli nie ma tam rzeczy jakoś szczególnie odpowiadających samemu sobie, to można się pokusić o ciekawy prezent dla eee np. mamy. Wśród wszelkiej maści zabawek da się znaleźć coś unikalnego. Ja np. znalazłem tam świetny zegar stylowany na jakieś 100 lat wstecz. I chyba na tym polega czar tego miejsca. No oprócz tej zabójczej kolorystyki...

 • Angelika "Angelina" Gąsior
  40
  7 years, 11 months ago

  Flo to sklep z zabawkami dla dużych, gadżetami i elementami wystroju.
  Ale pamiętaj - bardzo uważnie oglądaj każdy przedmiot, ponieważ większość z nich posiada drugie dno lub drugie zastosowanie. Nie bój się okazać zdziwienia lub rozbawienia gdy znajdziesz pielęgniarską strzykawkę jako zakreślacz, srebrny hydrant jako "nalewacz" napoi czy niedźwiedzia wyższego od Ciebie o dwie głowy.
  Flo uświadamia, że świat jest zbyt nudny i zbyt spięty by traktować go poważnie. Za jego pośrednictwem więc możemy dodać do naszego życia codziennego trochę żartu i zabawy.

 • Justyna "mika" Bielaszka
  25
  7 years, 11 months ago

  Flo poprawi nastrój każdemu kupującemu. I oglądającemu również ;) W tym sklepie możemy zaopatrzyć się w rzeczy, służące do dekoracji domu ale także w nietypowe zabawki. Znajdziemy tu niebanalne pomysły na prezenty. Flo odznacza się kolorem i nietypowym asortymentem. Zabawne pluszaki, wymyślne zegary, kolorowa zastawa stołowa, pomysłowe ramki na zdjęcia - to wszystko i wiele innych ciekawych rzeczy znajdziemy w Flo.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet