Fantasy Park

Based on 8 reviews

Add photos
Nowe promocje dla studentów!!
STUDENCKI WTOREK I CZWARTEK PRZEZ CAŁY DZIEŃ * 50% RABATU NA KRĘGLE, * 50% RABATU BILARD, * PIWO ŻYWIEC LANE 0,5L za 7 ZETA
7 years, 3 months ago

Fantasy Park to nowoczesne centrum rozrywki mieszczące się w Centrum Handlowym Plaza Kraków. Doskonałe miejsce na weekendowe popołudnia, często dla całej rodziny. Fantasy park oferuje kręgielnie, billard, gry wideo, nocą można poszaleć na organizowanych tu dyskotekach i napić się przepysznego ... Categories: Bowling, billiards and darts  Commercial music  Entertainment and Arts  Fun for kids  Gaming  Night Life  Pubs and bars  Sports & Recreation 
Aleja Pokoju 44
Kraków
tel. (12) 290 95 15
krakow.fantasypark.pl

Wheelchair accessible: yes
Waiter service: yes
Reservations: yes
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Price range: 
Outdoor tables: no

Reviews

 • Dawid "Shin" Dzień
  105
  6 years, 8 months ago

  Fantasy Park is a great alternative for a night out with friends when you do not want to feel like heavy clubbing. Park offers pool tables, bowling alleys, weight machines with tickets interchangeable for prizes as well as classic arcade games like pinball and shooting games. It is also a great place to spend the afternoon with the family, but the place has a few drawbacks. First, it's located in Krakow Gallery Plaza access to which, by means of public transport, is not the best. Secondly, prices are a bit excessive, but it is the domain of such places. The third reason is definitely the club located next to the hall in which the games are in. It is available only to persons over 21 years of age making it impossible for the younger students to play. More recently, the club had a small transformation. Namely, to create a larger dance floor it liquidated part of gaming machines which I think is unnecessary especially since it was those machines that made Fantasy Park well know. In the end, you can recommend this place as a nice alternative, but nothing more.

 • Magda "mgawlik" Gawlik
  185
  6 years, 9 months ago

  Bardzo dobre miejsce, żeby super milo spędzić czas ze znajomymi. Wszystko jest raczej zadbane, więc nie ma mowy o krzywym stole do bilarda itp. Ja osobiście najbardziej polecam kręgle, bo jest to jedno z niewielu miejsc w Krakowie gdzie można pograć. Warto wcześniej zrobić rezerwację, żeby mieć pewność, że będzie wolny tor do gry.

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 9 months ago

  Wszystkim miłośnikom dobrej zabawy polecam Fantasy Park znajdujący się w Plazie przy alei Pokoju. Można tu skorzystać z internetu, zorganizować imprezę urodzinową, pograć w bilard czy gry video, czyli po prostu miło spędzić czas w gronie znajomych. Ponadto Fantasy Park ma do zaoferowania dwa bary, jeden znajdujący się w strefie sportowej, czyli w rejonie torów bowlingowych oraz stołów bilardowych, a drugi w strefie dyskotekowej, możliwość oglądania wydarzeń sportowych na dużym ekranie i wiele innych. Dosyć drogą opcją jest tu wynajem toru do gry w kręgle, jednak gdy zbierze się większa grupka znajomych koszta się zmniejszają,a zabawa jest niezapomniana.

 • Dawid "Shin" Dzień
  105
  6 years, 10 months ago

  Fantasy Park jest świetną alternatywą na wieczorne wyjście ze znajomymi kiedy nie ma się ochoty na ciężki clubbing. Park oferuje stoły bilardowe, tory do kręgli, masę automatów z biletami wymiennymi na nagrody oraz klasyczne gry arcade jak flippery czy strzelanki. To również świetne miejsce żeby spędzić tam popołudnie z rodziną, niemniej jednak miejsce ma kilka minusów. Po pierwsze mieści się w Galerii Kraków Plaza do której dojazd komunikacją miejską nie jest najlepszy. Po drugie ceny są nieco wygórowane, ale to akurat jest domeną takich miejsc. Trzecim powodem zdecydowanie będzie to, ze klub mieszczący się obok sali z grami jest dostępny tylko dla osób powyżej 21 roku życia co uniemożliwia zabawę młodszym studentom. Ostatnio też klub uległ małemu przekształceniu. Mianowicie na rzecz stworzenia większego dance floor'u zlikwidowano część automatów do gry co uważam za zbędne zwłaszcza ze z tego wcześniej słynął Fantasy Park. Koniec końców można polecić to miejsce jako miłą alternatywę ale nic więcej.

 • Em Gie
  35
  7 years, 1 month ago

  W Fantasy byłam jak do tej pory tylko raz ale na pewno jeszcze się tam wybiorę. Czas mija tam zupełnie inaczej. Super rozrywka, dla studentów, rodzin, grup znajomych. Szczególnej uwadze polecam kręgielnie. Jest niezwykle nowoczesna.

 • Małgorzata "Yubi" Gądek
  45
  7 years, 3 months ago

  Fantasy Park to jedno z nielicznych miejsc w Krakowie, gdzie można pograć w kręgle, dlatego samo w sobie jest cenne.
  Lokalizacja jest średnia, chyba, że ktoś zamierza się tam wybrać przy okazji zakupów w Plazie. Ceny tez wysokie, ale warto się zebrać dużą grupą i czyhać na promocje. Niesamowita zabawa!

 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 5 months ago

  Oczywiście zgadzam się, że Fantasy Park to rewelacyjne miejsce do zabawy dla całych rodzin - frajda dla dzieciaków gwarantowana! Możliwość rywalizowania z rodzicami - bezcenne...

  Ale z mojej perspektywy nie tylko - to świetna alternatywa w stosunku do wieczornej imprezy w klubie. Tak, właśnie tak! Wystarczy tylko zarezerwować tor, do tego wyskokowe napoje i zabawa jak się patrzy;)

  Można na prawdę nieźle się zabawić, polecam szczególnie poszukującym nietypowych rozwiązań...

 • Izabela Pawłowska
  20
  7 years, 5 months ago

  Fantasy Park to nowoczesne centrum rozrywki mieszczące się w Centrum Handlowym Plaza Kraków. Doskonałe miejsce na weekendowe popołudnia, często dla całej rodziny. Fantasy park oferuje kręgielnie, billard, gry wideo, nocą można poszaleć na organizowanych tu dyskotekach i napić się przepysznego drinka. Ceny gry w kręgle trochę odstraszają, ale jeśli trafi się na odpowiednią porę, można dostać 50% rabatu. Fantasy Park posiada także bogate oferty dla dzieci - od organizowania przyjęć po dyskoteki i turnieje w kregle. Wspaniały relaks po zakupach.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet