Fantasy Park Bytom

Based on 3 reviews

Add photos
Zniżka na kręgle dla studentów
W każdy poniedziałek studenci grają w kręgle 50% taniej, a w środy za każdą wykupioną godzinę kręgli druga godzina gratis. Promocja dostępna za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.
7 years, 5 months ago

Fantasy Park Bytom jest jednym z dwunastu oddziałów Fantasy Park w Polsce, dysponuje dziewięcioma torami do gry w kręgle, ośmioma stołami bilardowymi, salonem gier oraz areną do laserowego paintballa. Jest to największe centrum rozrywki w Bytomiu, w którym każdy znajdzie ... Categories: Commercial music  Entertainment and Arts 
Plac Kościuszki 1
41-902 Bytom

http://bytom.fantasypark.pl/

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 8 months ago

  Pefrcet shot! Thanks for your post!

 • "Agness"
  300
  7 years, 4 months ago

  W Fantasy Parku gościła gwiazda muzyki klubowej Diana d'Rouze. Jednak to nie gwiazda wieczoru, a poprzedzający jej występ DJ-e porwali do tańca imprezowiczów. Najwyraźniej Bytomianie od uciążliwej muzyki klubowej, wolą popularne hity. Imprezę trwającą do późnych godzin nocnych zakończył DJ Max Kolankov. Do ostatnich minut ludzi na parkiecie nie brakowało.

 • "Agness"
  300
  7 years, 5 months ago

  Fantasy Park Bytom jest jednym z dwunastu oddziałów Fantasy Park w Polsce, dysponuje dziewięcioma torami do gry w kręgle, ośmioma stołami bilardowymi, salonem gier oraz areną do laserowego paintballa. Jest to największe centrum rozrywki w Bytomiu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Fantasy Park jest idealnym miejscem na spotkania z przyjaciółmi, szczególnie dla studentów ze względu na oferowane dla nich zniżki. W piątkowe i sobotnie wieczory można potańczyć przy energetycznej muzyce i napić się dobrego drinka.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet