Fanaberia

Based on 4 reviews

Jeżeli lubisz orientalny klimat koniecznie udaj się do Fanaberii. Możesz tam zapalić shishę o wielu różnych smakach (rzecz jasna, jeno w sali dla palących) i kupić piwo, jakiego nie dostaniesz w żadnym innym katowickim barze. Ba, najpyszniejszego, wiśniowego, nie znajdziesz ... Categories: Oriental  Restaurants 
Wita Stwosza 6
40-036 Katowice
032 2000 167
http://www.fanaberia.katowice.pl/index.php

Reviews

 • "Agness"
  300
  7 years, 3 months ago

  Fanaberia jest jednym z bardziej klimatycznych miejsc na Śląsku. Oferuje naprawdę duży wybór aromatycznych herbat. Każda z nich kusi wyjątkowym i niepowtarzalnym smakiem. Na klimat tego miejsca wpływa także orientalny wystrój wnętrza, który przenosi nas w zupełnie inny świat. Fanaberia to świetny pomysł na spędzenie udanego wieczoru w gronie znajomych.

 • "Potwór z Bagien"
  95
  7 years, 5 months ago

  Bardzo klimatyczne miejsce. Z przyjemnością tam chodzę ze znajomymi. Do tego, jak dla mnie, najlepsze piwo w mieście! No i ten wybór herbat! Rewelacja! I to w przyzwoitej cenie:). Gdy przesiadujemy tam większą ekipą wygania nas Duży Głód, bo niestety nie można tam zjeść niczego treściwszego. Mimo to jest klawo!

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Danuta "Mroowka" Kolonko Też ostatnio zgłodniałam będąc w Fanaberii i popijając yerbe. Jednakże nie wyobrażam sobie gdyby mieli serwowac np. frytki. Zapachy by się wymieszały i zamiast miejsca magicznego powstałaby strefa gazy ;) Trzeba zadowolić się szarlotką i innymi słodkościami.
  "Potwór z Bagien" Oczywiście frytki odpadają, miałam na myśli coś pasującego do klimatu lokalu a jednocześnie pozwalającego zwalczyć uczucie pustk w brzuchu.:)
 • "lemonade"
  280
  7 years, 5 months ago

  Fanaberia jest zdecydowanie miejscem magicznym. Herbaciany zapach przyciąga od momentu przekroczenia progu. Różnorodność 'opcji siedzących' jest niewątpliwie atutem (od wiszących foteli, przez wygodne kanapy, po dekoracyjne poduszki). Czas płynie leniwie, w tym zanurzonym w półmroku miejscu, przy aromatycznych shishach, wonnych herbatach i kawach. Moją skromną fanaberią jest, intensywna w smaku, konfitura różana i szarlotka na ciepło z lodami. Jedyną przykrą powinnością, jest powrót do rzeczywistości 'pozaherbacianej'. Chciałoby się zanucić razem z Banaszak "(...)jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony,zajrzyj tu do nas koniecznie".

 • Anna "Theo" Rzońca
  55
  7 years, 6 months ago

  Jeżeli lubisz orientalny klimat koniecznie udaj się do Fanaberii. Możesz tam zapalić shishę o wielu różnych smakach (rzecz jasna, jeno w sali dla palących) i kupić piwo, jakiego nie dostaniesz w żadnym innym katowickim barze. Ba, najpyszniejszego, wiśniowego, nie znajdziesz nawet w Tesco czy Carrefourze. Jedynym minusem jest to, że w godzinach popołudniowych i wieczornych Fanaberia jest dosyć zatłoczona.

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Sylwia "winga" Z opisu wnioskuję, że naprawdę ciekawe miejsce. Z pewnością się tam wybiorę !

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet