Esperanto cafe

Based on 3 reviews

Add photos
Lunch taniej
Lunch 50 procent taniej (7,50) codziennie inny zestaw
7 years, 4 months ago

Dobra kuchnia, napoje, miły ogródek piwny. Całość położona na rynku przy deptaku, fajne miejsce na randkę, spotkanie ze znajomymi czy spotkanie biznesowe. Categories: Cafés  Restaurants 
ul. Rynek Kościuszki 10
Białystok


Reviews

 • Magdalena "magduska" Jankowska
  395
  7 years, 3 months ago

  Byłam tam raz i raczej się nie wybiorę po raz kolejny. Wpadłyśmy tam z koleżanką na piwo i już na początku zaczęły się schody. Na kelnerkę czekałyśmy 40 minut po czym udałyśmy się do baru same i... zostałyśmy odesłane do stolika gdzie czekałyśmy kolejne 20-30 minut. Po wypiciu piwa chciałyśmy zamówić po jeszcze jednym, ale gdy wreszcie doczekałyśmy się na obsługę zdecydowałyśmy się jednak na rachunek, na który oczywiście też trzeba było długo czekać. Fakt dzień był ciepły i było sporo ludzi, ale jednak to nie usprawiedliwia, aż tak długich czasów oczekiwania, aż strach pomyśleć co by było jakbyśmy zamówiły jakiś posiłek.

 • Marta Ustymowicz
  45
  7 years, 3 months ago

  Osobiście uważam, że ten lokal to jakaś kompletna pomyłka. Jest ratusz, centrum miasta, na zewnątrz Esperanto Cafe gwarno, wesoło i kolorowo, a w środku...absolutna klapa. Sztywny wystrój, wszędzie te wielkie telewizory, małe stoliki, w tle dziwna muzyka. Nieeee, zdecydowanie to nie tak powinno być. Jeśli już lokal znajduje się w sercu miast, to powinno od niego bić zyciem. Trochę klimatu by się przydało, stare zdjęcia miasta, jakieś tekty w języku esperanto, coś co odkrywa to, czym tak na prawdę Białystok się szczyci i z czego słynie. Ja byłam raz i więcej nie pójdę. Bardzo się rozczarowałam.
  Jedyne plusy to lokalizacja w samym centrum. Kuchnia bez rewelacji, obsługa też, dość drogo i ten wystrój...porażka.

 • Joanna "Aria" Kalinowska
  190
  7 years, 6 months ago

  Dobra kuchnia, napoje, miły ogródek piwny. Całość położona na rynku przy deptaku, fajne miejsce na randkę, spotkanie ze znajomymi czy spotkanie biznesowe.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet