Eskulap

Based on 4 reviews

Eskulap to klub przy akademiku Uniwersytetu Medycznego. Stworzony dla studentów, ale spełnia też rolę jednej z podstawowych hal koncertowych w mieście. Miałem przyjemność gościć na kliku wydarzeniach w tym miejscu i mogę powiedzieć, że warto. W miarę dobra akustyka, dość ... Categories: Clubs  Night Life 
ul. Przybyszewskiego 39
60-356 Poznań
61 639 02 78
www.eskulap.art.pl

Waiter service: yes
Reservations: yes
Price range: €€
Parking: Street
Accepts Credit Cards: yes
Wheelchair accessible: yes
Outdoor tables: yes

Reviews

 • Marta "Heaen" Ciesielska
  0
  7 years, 3 months ago

  Kategoria "Klub" zupełnie nie pasuje do tego miejsca. Eskulap ma jasno postawione zadanie - jest miejscem, gdzie odbywają się koncerty. Raczej nie posiedzisz tam przy piwie ze znajomymi, nie zamówisz kolorowego drinka z palemką, słuchając chilloutowej muzyki.
  Ale za to Esku daje możliwość uczestnictwa w czymś o niebo lepszym - koncercie. Muzyka na żywo, często w wykonaniu tych mniej popularnych performerów, doskonałe nagłośnienie, częste wizualizacje i świetlne dopełnienie to właśnie domena Eskulapa.
  Lubię to, że robią koncert zarówno dla 200 osób, kiedy zjawiają się Strachy, jak i dla garstki, kiedy na scenie pojawia się Eluce. Kiedy dalsze istnienie klubu stanęło pod znakiem zapytania nie ukrywam, że byłam zawiedziona. Współczesne dążenie miejsc do bycia "all in one" doprowadza mnie do szału. Szczególnie kiedy jest to połączenie całodobowej restauracji z klubem umca-umca lub gdy zaraz po koncercie zespołu jezzowego w sali pojawiają się dziewczyny w białych szortach i faceci w białych rękawiczkach... Mam tylko nadzieję, że Eskulap nie pójdzie w tym kierunku.
  Jeśli chodzi o komunikację - ja bardzo często wracam stamtąd pieszo do Kaponiery, miły spacer :)

 • Ewelina "Czajka" Czaja
  15
  7 years, 4 months ago

  12 marca w Eskulapie odbył się kolejny koncert Moniki Brodki z trasy "Granda". Artystka ta jest bliska memu sercu i szczerze ją uwielbiam. Jak zwykle, nie zawiodła ani mnie, ani reszty publiczności. Śpiewała nie tylko swoje piosenki, ale też i parę coverów. Całość utrzymana została w rytmach electropopu, jak z resztą cała jej płyta. Brodka zachwyciła wszystkich nie tylko swoim wokalem, ale też i wyglądem. Charakterystyczny dla jej trasy koncertowej makijaż, mieniący się w ciemności, nie pozwalał oderwać oczu od jej postaci. Klub stanął na wysokości zadania- zapewnił wystarczającą ilość miejsca w miarę przyjaznej temperaturze. Nikt nie ucierpiał w kolejce do baru, koncert oceniam na 4+:)

 • Paula "Paula" Skrobańska
  0
  7 years, 10 months ago

  Najlepsze studenckie koncerty tylko w Eskulapie! Niszowy klimat, dobre brzmienie. Trzeba jednak być czujnym i śledzić na bieżąco wydarzenia, gdyż nie są dobrze reklamowane. Niestety mały wybór piwa i jego kiepska jakość mogą nieco ostudzić imprezowy zapał.

 • Damian "Slayer" Kędzia
  25
  7 years, 10 months ago

  Eskulap to klub przy akademiku Uniwersytetu Medycznego. Stworzony dla studentów, ale spełnia też rolę jednej z podstawowych hal koncertowych w mieście. Miałem przyjemność gościć na kliku wydarzeniach w tym miejscu i mogę powiedzieć, że warto. W miarę dobra akustyka, dość bezpieczny lokal, blisko akademik na "after party". Czego chcieć więcej? Dodatkowo niezbyt wygórowane ceny alkoholi sprawiają, że można tam posiedzieć dłużej niż tylko na czas koncertu. Dzięki temu jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc z dobrą muzyką na żywo w Poznaniu. Ale żeby nie było za słodko trzeba ponarzekać, a mianowicie czasem bywa tłoczno (ale to w końcu koncerty) oraz średnio można się stamtąd wydostać komunikacją miejską. Bardzo średnio...

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet