Empik (Renoma)

Based on 6 reviews

Empik w Renomie zasługuje na parę słów uznania. Jest to druga co do wielkości placówka w Polsce. Wyprzedza go tylko warszawski Junior. Jak w każdym Empiku znajdziemy tutaj książki, magazyny, gry, filmy, produkty art&pap i płyty. Jeśli jakiejś pozycji nie ... Categories: Books, magazines, games and videos  Stores 
ul. Świdnicka 40
Wrocław

http://www.empik.com/

Reviews

 • Adam
  15
  7 years, 3 months ago

  Empik w Renomie jest ogromny, ale to chyba każdy wie. Taki rozmiar niesie za sobą kilka udogodnień: jest dużo miejsca między półkami oraz asortyment jest naprawdę wielki. Empik jest przy tym ogromnym pożeraczem czasu, bo przejście między tymi wszystkimi półkami zabiera czasem nawet i godzinę. Fajny salon, jeżeli chcę wybrać się do Empika, zazwyczaj zapada decyzja o wycieczce do Renomy:)

 • Anna Włodarczyk
  5
  7 years, 3 months ago

  Lubię empik za różnorodność i porządek. A ten w renomie jest bardzo przestronny i dobrze zorganizowany. Polecam zajrzeć tam jeśli szukamy jakiejś mało popularnej pozycji - jest to jedyny empik w którym zazwyczaj są wszystkie produkty opisane na stronie empiku jako 'dostępne'. Plusem jest to, że na ewentualną dostawę książki dwukrotnie czekałam tylko dwa dni, co jest dosyć krótkim okresem.

 • Ada "RedMosquitoo" Struś
  15
  7 years, 3 months ago

  Taaaaki duży i taaaaaaki fajny sklep :) Wielbię całą sieć empikową i chociaż z reguły po drodze mam do tego w rynku, to czasami lubię przejść się do renowy, bo tutaj jakoś tak nowocześniej i "nowiej" :P Fajny salon, genialna lokalizacja i oczywiście ... miliony przeróżnych płyt, książek, gazet, komiksów i artykułów papierniczych :) Raj dla każdego pasjonata kulturalnego i nie tylko ;)

 • Anka Chełpa
  190
  7 years, 3 months ago

  Jeden z fajniejszych empików we Wrocławiu na pewno pod względem wielkości. Jest tam dużo przestrzeni i bez problemu można się poruszać pomiędzy regałami.Dodatkowo dostaniemy tam praktycznie wszystko - płyty ulubionych zespołów, książki, zeszyty, gazety, itd. Ceny raczej podobne do cen w innych empikach, no i oczywiście miła, pomocna obsługa.

 • M K.
  5
  7 years, 4 months ago

  Jak moja poprzedniczka wspominała, Empik w Renomie, jest drugi w Polsce co do wielkości. Jest to jedyny salon gdzie znajdziemy praktycznie WSZYSTKO.

  Od materiałów papierniczych przez książki, prasę, filmy po bibeloty do robienia biżuterii, pamiątki z Wrocławia.

  Jak dla mnie największym atutem jest mini salonik gier. Jednak faktycznie doczekanie się na swoją kolej nie raz zajmuje WIEKI!

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Adam Faktycznie, asortymentem Empik w Renomie wyróżnia się na plus, zawsze znalazłem tam to, po co poszedłem.
 • Pe "Tequila" Pe
  35
  7 years, 4 months ago

  Empik w Renomie zasługuje na parę słów uznania. Jest to druga co do wielkości placówka w Polsce. Wyprzedza go tylko warszawski Junior. Jak w każdym Empiku znajdziemy tutaj książki, magazyny, gry, filmy, produkty art&pap i płyty. Jeśli jakiejś pozycji nie ma w sklepie można zamówić ją u pracownika sklepu.
  Jednak na tym funkcja sklepu się nie kończy. Miejsce to sprzyja spotkaniom z osobistościami świata kultury i sztuki, które dość często są tam organizowane. Poza tym jest wydzielony specjalny stół, przy którym można usiąść i przejrzeć parę stron jeszcze nie zakupionego czasopisma, czy książki. Nie zawsze kończy się to na przekartkowaniu. Mole książkowe często czytają lekturę od deski do deski i nikt nie patrzy się na nich nieprzychylnym okiem, bo taki obrazek stał się wizytówką każdego Emiku.
  Ponad to w Renomie można posłuchać piosenek ze specjalnych aparatów z słuchawkami, jak i pograć w gry na rozmaitych konsolach. Minusem jest, że niekiedy ciężko jest się "dopchać" do tych konsoli :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet