Empik

Based on 8 reviews

Add photos
filmy dla niej i niego. Tanio!
Kino na 100% o niebo tańsze. Hitman 19.90 pln, Przerwana lekcja muzyki 9.90 pln
7 years, 4 months ago

Miejsce, w którym bez problemu można przepaść na wiele godzin. Bogaty zbiór książek zarówno tych dotyczących różnych dziedzin nauki jak i książek "codziennego użytku", które można poczytać na miejscu sadowiąc się na którejś z wygodnych puf. Oprócz tego wielki wybór ... Categories: Books, magazines, games and videos  Stores 
ul.Pawia 5
Kraków

http://www.empik.com/

Price range: €€

Reviews

 • Katarzyna "iamkath" Wroniak
  45
  6 years, 8 months ago

  O Empiku pisać można wiele i zawsze na temat. Świetna obsługa, dostępność szerokiej gamy asortymentu i oczywiście prasa zagraniczna, której na próżno szukać w innych księgarniach sprawia, że za każdym razem wracam do tego sklepu z wielką radością. Godna polecenia jest ich filia w Bonarce, gdzie dzięki dużej przestrzeni, wygodnym fotelom i rzadko dostępnym tytułom potrafię spędzić pół dnia na przerzucaniu stron sterty magazynów i książek. Fakt, że nikt nie patrzy się krzywo na czytających to kolejna wielka zaleta tego sklepu. Zawsze cieszy mnie kiedy uginając się pod toną książek, na deser kupuję sobie bilet na koncert albo uzupełniam kolekcję moich farb. Ceny produktów dość wysokie, ale do przyjęcia, bo to miejsce naprawdę godne polecenia. Wspominałam już o świetnej kawie orzechowej w ich kawiarni?

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 8 months ago

  Mnie w Empiku najczęściej kusi prasa zagraniczna i książki w językach obcych - bo tego na próżno szukać w innych księgarniach. Natomiast nie czuję już klimatu, który poczułam kiedy pierwszy raz weszłam do Empiku jakieś 4, czy 5 lat temu. Mekka dla moli książkowych, cisza, spokój, i nikt się krzywo nie patrzy, że niekoniecznie kupujesz tylko po protu czytasz. Tej atmosfery pewnie już nigdy nie da się odzyskać, ale obsługę klienta i towar mają zawsze pierwsza klasa, więc na pewno są godni polecenia.

 • M. "Magda" H.
  35
  7 years, 4 months ago

  Empik był niegdyś - w zamierzchłych czasach - przede wszystkim księgarnią i miejscem, gdzie można było przeczytać zagraniczną prasę. Dziś niestety, trzeba to z przykrością powiedzieć, jest w znacznej mierze sklepem z artykułami papierniczymi oraz bibelotami, perfumerią...
  Wątpię, żeby klimat współczesnego Empiku odpowiadał dla prawdziwych moli książkowych.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Jonasz Wiercioch Hmmm W Galerii Kazimierz i Bonarce, Empik wciąż ma specjalnie przeznaczone miejsca dla "moli książkowych", gdzie to mogą wygodnie i w ciszy przeglądać strony swoich ulubionych książek ;)
 • Aleksandra L.
  35
  7 years, 4 months ago

  Faktem nieulegającym wątpliwości jest to, że Empik na Rynku Głównym to jedna z lepiej wyposażonych księgarni w mieście. Znajdziemy tutaj interesujące nas książki, duży wybór płyt z muzyką i grami a także czasopisma. Jeśli w sklepie nie będzie pozycji, której szukamy, możemy ją zamówić, dzięki czemu bez dodatkowych kosztów będzie do odebrania w ciągu kolejnego tygodnia.

  Zastanawiając się na kupnem drobiazgów, takich jak przybory do malowania czy decoupage, warto odwiedzić jeszcze inne sklepy w celu porównania kosztów. Pomimo dużego wyboru artykułów w Empiku, ich ceny raczej nie zachęcają przeciętnego studenta do zakupów. Rzadko zdarzają się prawdziwe promocje, a za towar niejednokrotnie przepłacamy.

 • Natalia "Leonia" Bogaczyk
  30
  7 years, 4 months ago

  Bardzo lubię spędzać wolne chwile w empiku, zwłaszcza tym na rynku, nieopodal Kościoła Mariackiego. Jest dosyć duży, ma kilka pięter, a na każdym z nich coś ciekawego, więc spokojnie można się zatracić na kilka godzin "zwiedzania". Plusem jest, że wybierając dla bliskiej osoby prezent, można to zrobić w jednym miejscu, począwszy od wybranego drobiazgu po jakieś pomysłowe opakowanie. Minusem jednak, jak dla mnie, są czasem zbyt wygórowane ceny - w innych sklepach te same produkty można znaleźć po niższych cenach.

 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 4 months ago

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Empik istnieje już od czasów PRL-u. Wówczas, funkcjonujący nieco pod inną nazwą był miejscem, gdzie bezpłatnie można było poczytać zarówno polskie jak i zagraniczne wydawnictwa. Spotykali się tam artyści, organizowano kameralne koncerty..

  Od tamtego czasu wiele się zmieniło i każdy zdążył się już przyzwyczaić do Empiku, jaki dziś znamy. Wachlarz oferowanych produktów jest bardzo szeroki i wszyscy wielbiciele Empiku zgodnie przyznają, że to bardzo wygodne połączenie! Obsługa? Wzorowa - zawsze można liczyć na pomoc w poszukiwaniu książki czy gadżetu. Myślę, że do tej marki nie trzeba nikogo namawiać!

 • UlaS
  130
  7 years, 4 months ago

  Empik jest znaną marką i nie trzeba szczególnie namawiać do jego odwiedzenia. Bez dwóch zdań jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla osób, które chcą kupić kilka różnych rzeczy w jednym miejscu i nie tracić czasu na wyszukiwanie ich w kilku różnych sklepach. Dla mnie dużym atutem tego miejsca jest szeroki wybór anglojęzycznej prasy, która jest trudno dostępna gdzie indziej. Pracownicy poszczególnych Empików zwykle chętnie odpowiadają na zapytania, wątpliwości dotyczące sprzedawanych artykułów - również w salonie w Galerii Krakowskiej są mili i pomocni.

 • "mała_czarna"
  25
  7 years, 5 months ago

  Miejsce, w którym bez problemu można przepaść na wiele godzin. Bogaty zbiór książek zarówno tych dotyczących różnych dziedzin nauki jak i książek "codziennego użytku", które można poczytać na miejscu sadowiąc się na którejś z wygodnych puf. Oprócz tego wielki wybór płyt CD z muzyką czy chociażby płyt DVD zarówno z klasyką kina jak i najnowszymi filmami czy serialami. Również pasjonaci gier komputerowych znajdą w Empiku coś dla siebie. Dodatkowym plusem jest fakt, iż przy okazji zakupu książki możemy zaopatrzyć się we wszelakiego rodzaju artykuły papiernicze, prasę czy bilety na koncert. Co do obsługi Empiku - głównie ludzie młodzi, mili, uśmiechnięci, którzy jak do tej pory zawsze chętnie przychodzili mi z pomocą w razie potrzeby.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet