Empik

Based on 5 reviews

Dobra lokalizacja na środku popularnej w Gdyni ulicy Świętojańskiej. Wśród licznych na niej sklepów, nie mogło zabraknąć Empiku. Blisko przystanku trolejbusowego, łatwy do znalezienia. Warto wybrać się tam po różne nowości wydawnicze, te związane z grami, filmami itp. Categories: Books, magazines, games and videos  Stores 
Świętojańska 68
Gdynia
58 620 07 73

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years ago

  Whoa Niraj. Good day to you too. Why do you think Agassi's lifestyle is bteter? Is it because he doesn't have to comb his hair everyday?Good call about the divine intervention bit and the Barbara Streisand comment. Yes indeed, there are many athletes who thank God after victory, but I have to side with Andre on this one. God doesn't play favourites in sports (except in the case of Roger Federer).By the way, Rocky Balboa is not a real person. And he lost that fight too.PS: What's the deal with putting God in CAPS?

 • Magda "madelis" Kaźmierska
  180
  7 years, 4 months ago

  Jak najbardziej miejsce godne polecenia zarówno dla przysłowiowych moli książkowych, jak i osób niezdecydowanych co do zakupu. Mnóstwo pozycji literackich, o których miejskie księgarnie nawet nie słyszały. Jeśli czegoś nie znajdziesz na półce zawsze pomoże ktoś z pracowników, lub od razu zamówi internetowo. Wtedy książka, płyta czy film będzie na Ciebie czekać już po 3 dniach. Podoba mi się, że w Gdyńskim Empiku nie ma wydzielonego miejsca jak w przypadku innych oddziałów do siedzenia i czytania książek. Od tego są czytelnie, które są dobrze zaopatrzone- a nie sklepy. Owszem rozumiem przeczytanie strony czy dwóch, żeby przekonać się jakim językiem jest pisana i czy nas zainteresuje. Ale co innego jest przeczytanie fragmentu, a co innego rozłożenie się na krześle i czytanie od deski do deski. Takim ludziom dałabym jeszcze ciepłe kapcie, żeby poczuli się jak w domu.

  Useful (0) Funny (0) Cool (2) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Edyta "sovrumana" G. Masz rację. Myślę, że te miejsca siedzące były pierwotnie stworzone ku temu. Sama często tam siadam, gdy chcę przejrzeć jakiś przewodnik albo książkę. Ale jak wspomniałaś są i tacy co czytają bez skrępowania całe książki.
 • Aleksandra
  160
  7 years, 5 months ago

  Gdyński Empik polecam wszystkim, którzy mają bardzo wygórowany gust literacki. Odkąd pamiętam,można w nim było znaleźć wymyślne pozycje książek, niedostępne w innych księgarniach. Jeśli jednak zdarzy się, że szukanej książki akurat nie ma, można ją zamówić, a sklep bardzo szybko nadrabia zaległości.Prócz książek, można znaleźć wiele innych skarbów, które zarówno przydadzą się nam, jak i będą świetnym rozwiązaniem na problem prezentów.

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 8 months ago

  Empik jest moją ulubioną księgarnią. Znajduje się w niej cała tona ciekawych książek a nawet jeżeli nie ma tej która cię interesuje to sprzedawcy zamówią ją dla ciebie. Obsługa jest jak najbardziej fachowa. Zawsze pomoże w znalezieniu interesujących cię rzeczy. W każdym dziale znajdują sie pracownicy którzy udzielą fachowych informacji. Można usiąść na kanapie i zaglębić się w lekture.
  Fajne miejsce dla zabicia wolnego czasu.

 • Małgorzata Laszczak
  70
  7 years, 10 months ago

  Dobra lokalizacja na środku popularnej w Gdyni ulicy Świętojańskiej. Wśród licznych na niej sklepów, nie mogło zabraknąć Empiku. Blisko przystanku trolejbusowego, łatwy do znalezienia. Warto wybrać się tam po różne nowości wydawnicze, te związane z grami, filmami itp.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet